Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha látom, hogy kitesznek egy...

Ha látom, hogy kitesznek egy autóból egy kutyát akkor mit tehetek? A rendszám megvan, de azonosítani nem tudnám a sofőrt. A kulcsszóra nem tudtam jobbat.

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

A rendszám alapján, már az autó tuéajdonosát be lehet azonosítani.Persze lehet nem a tulaj volt de ő már tudja kinek adta a kocsit, abban az időpontban, hatóságoknál magyarázkodhat, ha nem ő volt.


A kutyát vidd be egy menhelyre és mond el pontosan mit láttál, illetve a rendszámot is ad meg nekik.

2022. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A rohadék.
2022. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs meg a kutyus. Szaladt az autó után, azóta nem láttam :-(((
2022. jan. 30. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Add át a rendszámot a rendőrségnek, a többi az ő dolguk.
2022. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nincs meg a kutyus, így akkor az a lehetőség,amit a 4. írt.


Ezzel is sokat tudsz segíteni.

2022. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Szóval láttad,hogy kiteszik,de a kutya nincs meg? Hogyan? Közvetlen közelben kellett lenned,főleg ha volt időd megjegyezni egy elhajtó autó rendszámát pár pillanat alatt.. :D
2022. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Úgy, ahogy írtam. Én gyalog voltam, kitette a kutyát és elhajtott. a kutya meg szaladt utána.
2022. jan. 31. 07:13
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp jelentsd a rendőrségen és az állatvédőknek,ha kapnak máshonnan bejelentést vagy esetleg meglesz a kutya,tudják összekapcsolni az ügyet.
2022. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Nezz korul gozolgo frissen sult hussal a kezedben a kornyeken. Kialtozz neki. Setalj arra par km-t,amerre futott. Hatha meglesz,koborol meg szegeny. Ideiglenesre is befogadhatod es nalad konnyebben gazdara talal,ha betanitod az alapparancsokra!


Az elozo kutyam autobol dobtak ki.(utolag olvastam rola a neten) En meglattam,h ott koborol es megtetszett es befogadtam. Felnott kutya volt. Azonnal szobatiszta volt! Zsenialisan okos kiskutya volt. Azota sajnos megoregedett es rakban meghalt.

2022. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vannak események! Felhívott a tesóm, hogy befogadtak egy kóbor kutyát. elmenetem megnézni: hát az a kutya volt! Aztán valakinek ismerős volt, rákérdezett és kiderült, hogy megvan a gazdája és keresik. El is jöttek érte és elvitték. Gyanús nekem, hogy aki kidobta az nem kötötte a család orrára és bekamuzta, hogy ellopták vagy elszökött.
2022. febr. 1. 05:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!