Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik Legjobb junior kutyatápok...

Mik Legjobb junior kutyatápok aktív kutya részére?

Figyelt kérdés
Csirke és gabonamentes érdekelne.

2022. febr. 9. 09:54
 1/7 anonim válasza:
28%
Minden kiskutya aktiv ... inkabb a meretenek megfeleloen keress megfelelo tapot. Mas kell egy kiskutyanak es tok mas az oriasoknak.
2022. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
közepes testű staffbull
2022. febr. 9. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ezt már tegnap megbeszéltük.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11589736-mil..

2022. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo, en ertem mire megy ki a jatek, a jelenlegi tapot dragallod, olcsobban szeretnel valami mast.

Legyel akkor oszinte, vallald fel, nem kell ezert 100 kerdest kiirni!

Bar szerintem szamithattal volna arra, hogy egy nagyobb kutya tobbet eszik, tehat ha jol akarod etetni, az sokba fog kerulni, ez van.

Raadasul csirkementeset keresel, ami ha valoban az es nem csak ugy rairjak, akkor meg dragabb.

2022. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 mit mire megy ki a játék te szerencsétlen? Miről beszélsz? Feltettem egy kérdést,ha nem tudsz vagy nem akarsz rá válaszolni akkor ne is irkálj alá. Okoskodjál máshol,ott ahol kíváncsiak a baromságaidra. A megmondó ember,majd ő most jól megmondja...Troll
2022. febr. 9. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar minimum a masodik kerdesed te szerencsetlen.

Minek irtad ki megint? Te is irtad, hogy draga a tap, ezek a te szavaid, nem en talaltam ki.

Akkor meg mit pofazol?

2022. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam a másik kérdésében több alternatívát is.
2022. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!