Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hiszik el hogy...

Miért nem hiszik el hogy ennyi idősen, ilyen okos?

Figyelt kérdés
hellosztok!van egy 4 honapos kutyim és senki nem hiszi el hogy ennyire okos egy kislány kutya. a kutyusom tudja az ül,fekszik,hozzám,marad,hempereg,pitizik,kuszik,tetsz halot,agiliti feladatok,poráz nélküli láb melleti jövetelt,szoba tiszta,kutyákhoz,emberekhez csak akkor megy oda ha engedélyt kap,játékos,eleven,sok mozgás igényű kislány,szeret rohangálni,labdázni,frizbizni,tépni-nyúzni a játékokat ugyhogy nem arról van szó hogy nem játékos kutyus meg ilyenek de rendkivűl okos kutya.mikor az utcán sétáltatam vagy csak a buszon utaztunk,vagy a parkban voltunk senkisemm hitte el hogy 4 honapos kutyuska,mindenki azt mondta hogy 1-2 éves lehet minimum.miért nem hiszik el?valamit rosszúl csináltam vagy mi hogy ennyire okos ?nagyon szeretem őt,szba kutyus,pincsi-spicc-spániel és még valamilyen keverék kis testű kutya,és nem agreszív se kutyákal,macskákal,egyéb állatokal semm meg emberekell semm még pici gyerekel semm,csak azért írom ezt mert sokan köztudottá teték hogy a pincsi avgy spicc félék agreszív személyiségek.ténleg nem lehetne egy 4 hónapos kislány kutyi ilyen okos?nem tanitjuk túl csak egyszer mutatuk meg neki mindent többször nem!köszönöm a válaszokat.bocsánat a helyesírási hibákért de már fáradt vagyok.elnézést mégegyszer s , viszlát.
2010. szept. 10. 22:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
szoba kutya*
2010. szept. 10. 22:58
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Bocs,de nem értem mi a probléma.Nyílvánvalóan nagyon intelligens kutyád van,akik meg nem hiszik,azok nyaljanak sót vagy egyszer ha majd elmennek hozzátok mutasd meg nekik :)
2010. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
hova jársz agilityzni? Gondolom nem valami jó helyre mert egy kutya 4hónaposan még NEM agilityzhet..Ha meg csak otthon tanítod "ugrálni" ,stb. az meg nem agility..de még leírni se tudod..agility..pff -.-"
2010. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy foxterrier és valamilyen keverék szuka kutyám,na ő is pontosan ilyen okos volt. A te kutyulid jó géneket örökölt,meg a keverékek azért egy kicsit szerintem könnyebben is tanulnak.Amúgy ne foglalkozz a sok irígy emberrel... :)
2010. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek.igen otthon agilityzek vele de rendes agility felszerelést vetem neki.egy jobarátunk diplomás kutya tréning,kiképző és ő mutatta meg az alapokat de mostmár magunktól is megy a dolog :D.tudom hogy nagyon okos kutya és köszöni a dicséretet.jah és az lenne a troblémám hogy beszolnak hogy hogy lehetek ilyen szemét láda hogy fiatalitom a kutyám mikor ténleg 4 hónapos kutyus :( de ha meg szocializál,neveletlen,agresziv lenne akkor meg az lenne sok embernek a baja ha meg jó nevelt akkor meg azt mondják hogy milyen hazug,álnok egy nőszemély vagyok mert nem létezik az hogy 4 honaposan ennyire okos legyen egy kutyus.köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 10. 23:13
 6/13 Harrr ***** válasza:
100%

" hova jársz agilityzni? Gondolom nem valami jó helyre mert egy kutya 4hónaposan még NEM agilityzhet..Ha meg csak otthon tanítod "ugrálni" ,stb. az meg nem agility..de még leírni se tudod..agility..pff -.-""


És ha ezt egy tizenéves kislány írta, aki még annyira nem tájékozódott, ügyes és okos mint te (hahahahaha), biztos jól esik neki a kedves válaszod. Süt belőle a törődés, és a gyengédség. A szmájlid pedig szépséges, biztos elmúltál már 70, ennyi élettapasztalattal.


Azért 4 hónaposan abban igaza van, ne hajtsd túl a kutyád. Ilyen korban ez jó teljesítmény tőle. A mi kutyánk is ilyen volt kis korában. Továbbra is foglalkozz vele sokat, és szeresd ugyan így, mint eddig. És ne foglalkozz másokkal.

2010. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.nem hajtom tÚl mert csak meg trobáltam és egyből végre is hajtotTa amit kértem tőle,és így is úgy is imádom mivel családtag.:D
2010. szept. 10. 23:18
 8/13 Morfologus ***** válasza:
Hú, micsoda problémáid vannak, nem hiszik el az emberek h milyen okos a kutyád. Remélem azért nem fog megviselni a dolog. Küldj egy videót vagy csináld meg előttem ezeket, akkor fejet hajtok előtted.
2010. szept. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos ritka az ilyen zseni kutya.
2010. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb baja a kutyusodnak az életében:) Örülj neki, és foglalkozz vele sokat. Másokkal pedig ne törődj, ne vitázz, hiszen senkinek nem kell megfelelnetek. Egy kutyának mindig jót tesz, ha nem csak fizikailag, de szellemileg is le va fárasztva, viszont azt ne felejtsd el, hogy egy 4 hónapos kutya még nagyon fiatal! Az izületeit nem szabad terhelni nehéz agility feladatokkal, azt ráértek 1 éves kora után tanulni.

De nagyon jó, hogy a kutyád ennyire szófogadó, és hallgat rád:) nem lesz vele nehéz dolgod:)

2010. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!