Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arra ébredtünk, hogy a kutya...

Arra ébredtünk, hogy a kutya érdekesen köhög, de egész este meg tegnap semmi baja nem volt. Adtunk neki Stodal szirupot egy keveset azóta semmi baja /kopp-kopp/ Mi lehetett akkor?

Figyelt kérdés
Hányt ilyen habosat de már ettől a sok köhögéstől. Nem levert, evett-ivott. Én arra tippelek, hogy volt vmi a torkában amit nem tudott felköhögni. Lehetséges ez? Azóta semmi panasz.
2010. szept. 11. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lenyelt valamit, esetleg szört, vagy valami szöszt és attól köhögött. Olyankor szoktak olyan habosat hányni is.
2010. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ismét köhög picit de nem levert, játszik, ugat stb..én is arra gondolok, hogy vmit lenyelt...hétfőn amúgy is mennénk állatorvoshoz, addig kap stodalt reggel-este.
2010. szept. 11. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha továbbra is köhög, lehet nem ártana elvinni még ma.

Az enyém kiköhögi, feljön olyan habos cuccal, aztán annyi.

2010. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmi baja és ráadásul én ahhoz az ügyeletes orvoshoz nem fogom vinni aki semmit nem csinál vele azt mondja semmi baja és elkér 5ezer forintot. A múltkor se tudta megállapítani, hogy rühes:S Hétfőn visszük meg amúgy is mennünk kell. Szerintem valamit lenyelt, de már megint nem csinálja, játszik:D:)) Ha beteg lenne levert lenne, nem enne...akkor természetesen vinném dokihoz.
2010. szept. 11. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg kennel-köhögés ez egy felsőléguti fertőzés amit bárhol összeszedhet
2010. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bevan oltva kennelköhögés ellen 3 éves. És ráadásul a kennelköhögés elleni vakcinára allergiás is volt. De megkapta.
2010. szept. 11. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
attól még, hogy be van oltva ellene nem kizárt, hogy elkapta:)
2010. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
max. egy évig jelent védettséget az oltás és csak 2 kórokozó ellen viszont ettől sokkal több baktérium és vírus is okozhat kennelköhögést
2010. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lassan 3 órája tünetmentes, játszik...egyáltalán nem levert. Mindeestre hétfőn doki.
2010. szept. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!