Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten ismerték jó,viszony...

Budapesten ismerték jó,viszonylag olcsó állatorvosi rendelőt?

Figyelt kérdés

Ivartalanítani szeretnék több kis termetű (6-10 kg) kan kutyát,de én azért egy kicsit sokkalom azt a 35-40 ezret kutyánként (főleg hogy egy nagyon maximum 30 perces műtétről van szó,here kipakolás,nem egy egész alhasi berendezést kell eltávolítani..),máshol már annyiért szukákat ivartalanítanak és nagyobbat is mint kistestű..

Főleg hogy éves veszettség elleni és kombi oltást is szeretnék mellé mindegyiknek.


Ha nincs nagyon akkor majd megoldom egyesével,de hátha..

Ha már egy 25.000 körül van a műtét az nekem megfelel.



2022. febr. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mancsok! Csakis:)! Újpesten és Krisztinavárosban is van rendelő. Kovács Judit nevű doktornő nagyon ügyes, lelkiismeretes, okos. Kérdezd meg mikor rendel (mindkét helyen kérdezd meg) és hívd föl abban az időben, hogy ~5 kutya ivartalanítását egy napon el tudja-e és mennyiért vállalni, csoportos kedvezmény érdekel, ezt mond meg, majd mond rá valamit. (A rendelő Csikós Károlyé, aki egy legenda)
2022. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pestimrei kisállat központ
2022. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Újpesten Dr. Szmollény Gáborhoz járunk, ivartalanítást és emlődaganatot műtött egyszerre 30 ezer ft-ért tavaly. Szerény rendelője van de nagyon jó orvos és csak őt hajlandó elviselni a kutyánk. Persze ha valami nívósabb rendelőre gondoltál akkor ne hozzá menj.
2022. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Szia, ha nem gond neked egy kis utazás, Szendehelyen van Virsinger Norbert (Pesttől kb. 45 perc kocsival), nagyon jó állatorvos, az én 4 kg-s kutyámat 20 ezerért műtötte mindennel együtt 1 hónapja. Szerintem a te kutyáidnak sem lenne sokkal több.
2022. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!