Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutya szállításához...

Nagytestű kutya szállításához tényleg kell a kombi autó?

Figyelt kérdés

Nem az autós témakörben nyitom, mert úgy gondolom, hogy azt kevesebben látogatják kutyások, mint ebben a témakörben.


Gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a tapasztalatotok?


Autóvásárláson törjük a fejünket, de a csomagtartóba jó lenne, ha beférne a szállítóketrec. Kombi biztos jó, de az sokat fogyaszt városban és ez is szempont lenne, mert nem tudunk megengedni két külön autót magunknak.



2022. febr. 12. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha lehajtom a hatso uleseket, akkor a sedanba is befer. Ha eleg a 2 ules elol, akkor igy is megoldhato.
2022. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor ugye vendéget nem tudunk magunkkal vinni eseményekre, ha úgy adódik. Ez a legnagyobb dilemmánk (lemondjunk-e erről). Egyébként nem sedanban gondolkodunk, hanem ferdehátúban.
2022. febr. 12. 23:41
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém nagy testű (50kg) de jobban szeret az ezeréves Mazda demio-ban utazni, mint a kombi skodaban, ahol dupla annyi helye van.
2022. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha a biztonságot nézed akkor a legjobb az amibe ketrec fér.Mert ha bármi van a kutya nem tud kirepülni a szélvédőn és nem csak a csomagtartó,de maga a ketrec is védi az ütközéstől.

Ha az ülésekre nem megoldható,hogy beüljön és be legyen kötve (ami számomra még mindig nem biztonságos) akkor talán az egyetlen megoldást is a csomagtartó jelenti.


Vagy az autóba való térelválasztó háló/rács még nem rossz.

2022. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként sedanba hogyan hajtod le az üléseket, aki írta? A sedan az nem azt jelenti, hogy a csomagtartó külön van választva az utastértől és a hátulja lépcsős "L" alakú? A ketrec nem ütközik bele a csomagtartó ajtajába lezáráskor sedannál?
2022. febr. 13. 01:17
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod, hogy a kombi többet fogyaszt városban? Valóban nehezebb pár kg-al, de a különbség sztem elhanyagolható.
2022. febr. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak keveset utaztatod szerintem felesleges csak ezért kombit venni.
2022. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Én sem mondanám, hogy egy kombi többet fogyaszt. Szerintem amúgy egy egyterű (Touran, Scenic, Zafira, C3/C4 Picasso) ideális lenne.
2022. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk két nagytestű is van.

Hámot rá és be a hátsó ülésre, a hamot pedig rögzítjük egy olyan porazhoz aminek a másik végét a biztonsági ovbe lehet csatolni.

2022. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki swiftben van a hátsó üléseken egy 60x90-es ketrec nálunk, persze így csak két személy utazhat a kocsiban. Ugyanilyen kocsiban láttam már kuvaszt a csomagtartóban. Azért vedd figyelembe, hogy kiállításra egyéb cuccok is kellenek a kutyán és rajtatok+vendégen kívül: szék, ruhák, fésű és egyéb kutyakozmetikai dolgok, sátor stb.
2022. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!