Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutya szállításához...

Nagytestű kutya szállításához tényleg kell a kombi autó?

Figyelt kérdés

Nem az autós témakörben nyitom, mert úgy gondolom, hogy azt kevesebben látogatják kutyások, mint ebben a témakörben.


Gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a tapasztalatotok?


Autóvásárláson törjük a fejünket, de a csomagtartóba jó lenne, ha beférne a szállítóketrec. Kombi biztos jó, de az sokat fogyaszt városban és ez is szempont lenne, mert nem tudunk megengedni két külön autót magunknak.



2022. febr. 12. 23:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Városban minden autó sokat fogyaszt, főleg amit csak rövid távokra használnak. Az, hogy kombi, vagy szedán, az szinte mindegy. Azt mérlegeld, hogy megéri-e neked az a kényelem, hogy nem kell azon gondolkodnod, hogy plusz utast viszel, vagy kutyát szállítasz... Mindenképp kombi, esetleg egyterű!
2022. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpén ketreccel szállítsd kocsiban! Bármi apró baj történik, az megvédi, de legalábbis helyben tartja (ha pl. felborul az autó).

Ha nagytestű, akkor pedig vagy ülést kell hajtogatni, vagy kombit/egyterűt venni és a csomiban utaztatni.

Ajánlom amúgy a Fiat Doblót, nem egy fancy kocsi, de fillérekért van alkatrész és nem fogyaszt sokat a méret ellenére (1.9 dízellel járunk). Hátra befér egy 110cm széles ketrec, két 35 kilós kutyát rakok bele, és a ketrec tetején még van hely könnyebb cuccoknak.

2022. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kérdezni Fontos válasza:
78%

Takarítási szempontból jobb a ketrec-kombi variáció, de ha nem sokat autótól akkor szükségtelen.

Pl az én kutyám csak az anyós ülésén hajlandó utazni. Ha ketrecbe raknám lehet hogy többet be sem szállna magától, ami nagy gond volna, mert akkor emelgethetném a dagadt hatásóját :)

Szerintem gondold át pontosan mire és hogyan akarod használni az autót, és meg tudod hozni a helyes döntést.

2022. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb szemelyauto megfelelo ha eleg 2 ules neked. En a sajatombol kiszedtem a hatso 3 ulest, igy befert egy rendes kennel
2022. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!