Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiutyát vegyek?

Milyen kiutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistermetü kutyust. Egyedül élek nincs se barátom se gyerekem, nagyon sokat utazom és a kutya velem jönne..milyen az ideális?
2010. szept. 11. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kertes ház vagy panel? Van már tapasztalatod kutyákkal? Ha magaddal szeretnéd vinni, csivava, yorki, bolognese, törpepincser. Ha még nem volt kutyád, akkor bolognese vagy csivava, ők nagyon könnyen taníthatóak, első kutyásoknak kifejezetten ajánlottak. Vagy esetleg elgondolkozhatsz menhelyről való befogadáson.
2010. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak egy-két kutyafajtát írtam, ami hirtelen az eszembe jutott. Nézegess még a neten: www.olcsokutya.uw.hu , itt baloldalt találsz fajtaleírásokat. A többit is olvasd el, hasznos.
2010. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, panelban lenne de ahogy tudok már költözök is a kertesházba...
2010. szept. 11. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
csivava
2010. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menhely! De csivava sztem mert bologneset meg kutya kozmetikushoz meg ilyenek !
2010. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a palotapincsit ajánlanám,nagyon aranyos és nyugodt kutya, nincs vele sok gond viszont szereti ha foglalkoznak vele. Nekem is volt és nagyon szerettem, szerintem ez a legjobb fajta kutya.
2010. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. szept. 12. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Tacskó

:)

"-_-

2010. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!