Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó dobermann kenneleket...

Jó dobermann kenneleket tudtok nekem mondani? Körülbelül mennyibe kerül egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Csak egészséges kiskutyát szeretnék megbízható tenyésztőtől. Az ára azért érdekel, mert tudni szeretném meddig gyűjtögessek még.
2010. szept. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

80Ezertől felfelé vannak a jók :))


[link]

2010. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norczy ***** válasza:

ezen a linken én nem találtam ezért beírom őt is: Tom-dober kennel

[link]

2010. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80-130 e ft-ot gyüjts össze. És nagyon nézd meg honnan veszel.
2010. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. szept. 12. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Menhely! kedves egézséges hálás és csak arra vár, hogy a kedvedben járjon. 5-10000ft de van olyan h annyit hagysz ott amennyit akarsz (akár ingyen is elviheted [azért azt inkább ne]).
2013. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem felesleges ennyi pénzt kiadni egy kutyáért (nem a pénz miatt) mikor ott vannak azok a cukiságok a menhelyen akik önhibájukon kívül kerültek az utcára. VANNAK FAJTISZTÁK IS ha ragaszkodsz hozzá. Hálásak minden jó szóért és simogatásért. Ők már megjárták a poklot. Kidobta őket az az ember akit a legjobban szeretett ( csupán azért mert rápisilt a szőnyegre vagy megrágott egy-egy papucsot. megjegyzem ez mind nevelés kérdése).
2013. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!