Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeket a legtöbb kutya magától...

Ezeket a legtöbb kutya magától tanulja meg?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám nincs még 1 éves sem. Leginkább bent szeret lenni a házba velünk...de pontban 8 órakor elmegy aludni mindennap a helyére, és ha pisilne kell vagy valami oda megy az ajtóhoz nyüszög és ki kéretőzik, és pontosan 6-7 órakor kell.


Sok kutyám volt már de egyik sem volt ilyen, és csodalkozok rajta, mert alapból erre nem is volt tanítva...minden kutya ilyen? Vagy függ ez attól is milyen fajta...egyébként valami német juhász keverék, kis termetű 15 kg lehet :d


Köszi a válaszokat!


2022. febr. 20. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskáim ugyanilyenek. Szerintem ösztönösen tudják.Biológiai óra, stb.
2022. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos nem minden kutya tudja osztonosen, pont a napokban panaszkodott itt valaki, hogy nem jelez a kutya egyertelmuen, ha ki kell mennie.

Az en kutyamnak sem okozott ez problemat, a masodik kolyok kutyamat pedig mar megtanitotta a felnott kutya mi hogy mukodik.

2022. febr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 simad ***** válasza:
79%
igen
2022. febr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor megy aludni, amikor én, tehát 10-11 körül és reggel mindig 6.30 körül kelt. Szóval igen, a biológiai óra létező dolog.
2022. febr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Lassie hazatér.
2022. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kutya ilyen, az enyémnek pl. nincs ilyen pontos belső órája, de szobatiszta, csak pl. én ébresztem, mert ő hétalvó, ha rajta múlna, munkából is elkésnék. Kóbor kutya volt, most kiélvezi a kényelmet. Viszont nem bánom, mert így tudom rugalmasabban szervezni a napokat, és nem kell mindent pontosan ugyanakkor csinálni a kutyával, nincs gond, ha dugóba keveredek munkából hazafelé, hétvégén lehet kicsit tovább aludni.
2022. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!