Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Verjem a kutyákat, vagy feljelentés?

Figyelt kérdés

Mikor viszem sétáltatni a kutyámat és elhaladok egy ház előtt mindig kijön 2 kutya és meg támad. Pedig direkt az utca másik oldalán megyek, és mégis át jönnek hozzám..

Van 2 másik kerülő út de ott is vannak kutyák akik nekem jönnének, az egyiknél csak egy kisebb fajta kutya szokott "járőrözni" talán ott fogok menni


2022. febr. 22. 10:17
1 2
 11/16 egyvalaki245 válasza:
100%
Ha már régóta megy ez, akkor szólj a gazdának és a levélbe tüntesd fel, hogy feljelented őket, ha nem tesznek ellene. Szerintem a hatóságok foglalkoznak ilyenekkel és persze, ha nem veszik figyelembe amit kértél, akkor jelentsd fel az illetőt!
2022. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak megbantani! De valoszinu egy balgasz vagy, aki allandoan valami tamadastol retteg. Jobbat nem tehetsz, keress olyan utvonalat ahol senki nem el, mert most a kutyaktol vagy beszarva, de kepzeld olyan is szokott tortenni, hogy par vaddisznoval kerulsz szemben :) Ilyen az elet! :DDD
2022. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as, még szép hogy veri, ha megtámadja a kutyáját vagy saját magát?? A gazda kötelessége a dögöt a telke belül tartani, ha ez nem megy nem kell tartani. És ne neked álljon feljebb, ha már a felelőtlen támadó kutyád ott tart, hogy utcán sétáló embereknek meg kutyáknak megy neki. Inkább lapos kúszásban rángassad el onnan és kérj elnézést mielőtt lesittelnek veszélyeztetésért, a dögödet meg el nem altatják. Gyökér.
2022. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

Így van!!Egyesek nem tudom hol élnek,nevetséges

A kutyája támad másokat és még neki áll feljebb XD

2022. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12

Ne adj isten,de mondjuk egy 60 kg-os kuvaszal,vagy egy jól táplált pitbullal vagy bármilyen pásztor/ház őrző kutyával találkozol,és mondjuk nincsen megkötve és kapuban van,és mondjuk rád támad,akkor ugyan ezt fogod mondani?

Mert még szerintem nem láttál élőben egy vicsorgó masztiffot,vagy egy rottweilert.

2022. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

15-ös vagyok

Elmondom, ismerősömnek van kuvasza.

Na az nem tudják megfogni,és úgy 60 kilós,és kapu aljbol ha ugat nem mernek oda menni az emberek.

2022. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!