Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szürkehályogra hasonlít, vagy...

Szürkehályogra hasonlít, vagy normális lehet, a vakuval készített fotókon a kutyam szeme?

Figyelt kérdés

Nem szoktam a szemükbe világítani, így eddig nem tűnt fel, hogy milyen szürkés-kék, csak véletlenül vakuval csináltam egy fotót és akkor láttam. Megneztem a masik kutyusom szemét is es ugyanilyen. Az egyik 9 éves a képen lévő még csak másfél.


[link]


2022. febr. 23. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális a szeme..
2022. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Így van, teljesen normális a szeme, ne aggódj!
2022. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Olyan kékes-szürkés a pupillajuk, ez ijesztett meg, tok hasonló mint a szurkehalyogrol látott képeken, de csak ha belevilagitok, normál fényben én se úgy látom hogy bármi baj lenne. Viszont olvastam több helyen, hogy szürkehályognal a kezdeti stádiumban még csak ravilagitaskor látszik a baj. Nagyon hipochonder tudok lenni...
2022. febr. 24. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem ez az egyetlen ami tünet lenne,ha bármi baj is lenne.:)
2022. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális.
2022. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Kezdodo szurkehalyog mindket szemen. Hany eves a kutyad? Jol sejtem idos mar.
2022. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ha ugy esik ra a feny a szemere, akkor ilyen opalos reteget lathatsz rajta. Minel sotetebb a kutya szeme (sotetbarna, fekete), annal inkabb eszreveheto.
2022. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!