Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kisgyermeket nem...

Szerintetek kisgyermeket nem kedvelő kutya valaha is ki fog tudni jönni velük?

Figyelt kérdés

#morgás #Kisgyermek probléma
2022. márc. 3. 20:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Ha meg akarod tartani a kutyát, akkor én szobakennelt javaslok. Nem fog ártani a kis fejének (a kutyáénak), ha kicsit ráeszmél, hogy hoppà, nem én vagyok itt a császár, ha a gazdi ugy dönt, akkor nekem bizony taka van. Én nem vagyok nagyon a gyerekek híve, de engem is felcseszne a kutya ebben a helyzetben. Azt kell vele letisztàzni, hogy te vagy a főnök. Ha TE ugy dontesz, hogy ebben a háztartásban lesz egy baba is, akkor neki azt el kell fogadnia, ha tetszik, ha nem!


Mondom, én szépen beszoktatnám szobakennelbe, az egyrészt biztonságot is dog neki nyújtani, másrészt nem tudja bántani a babát. Nyilván ez nem azt jeenti, hogy 0-24-ben ott kell búsulnia bent, de a pihenőidőkre nyugodtan bemehet. Azon kivul kijohet, mikor seta van meg foglalkozas, fennmarado idoben mehet pihenni be. Én ezt tenném.

2022. márc. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szerette kiskorában, de felnőttként már kijön velük. Cocker spániel.
2022. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ne hazudnál....


"Mindig is tudtam,hogy nem bírja a kisgyerekeket.

Nem éreztem régen gondnak hiszen nem terveztem gyereket és a családban sem volt akkor még,de eltelt jó pár év azóta,és lett is nekem is."


Nagy büdös lófiszt tettél meg mindent.


1. Pontosan tudtad, hogy a kutyád nem oké a gyerekkel, de évekig nagy ívben szartál rá, mert tök kényelmes volt, amíg nem volt saját gyerek. Most meg drámázol meg instant megoldást vársz.


2. A tréner a kézből etetést ajánlotta. Na, mit NEM ajánlott a tréner? Azt, hogy a gyerek a kutyához nyúljon. Telibefosod azt is, amit a tréner mond... akkor most mit is vársz?


A kutyád egyébként tök oké, NORMÁLISAN kommunikálja, hogy NEM szeretné, hogy hozzáérjenek. A te elvárásod, hogy minden állatot nyunyázni kell, az nem oké. Nyugodtan lehetne arra tanítani a gyermeked, hogy nem simizzük a kutyát, hanem máshogy kapcsolódunk vele: etetjük, játszunk, tanulunk vele.

Továbbá: kutyát meg gyermek NEM hagyunk felügyelet nélkül, mert egy 100% gyerekbarát kutya is kerülhet olyan szituációba, ahol harap (pl. jó szándékból, akaratlanul sarokba szorítja a gyerek és megöleli). Szóval én őszintén nem értem miért nyafogsz, hogy figyelni kell. Másnál is kell. (Ha nem tudsz rájuk figyelni, akkor lehet rájuk figyelni akkor lehet kapni olyan babarácsot, amit nem kell fúrni.)



Abban van igazad, hogy egy 2 éves gyerek mellett nem elvárható egy szülőtől, hogy ilyen szinten tréningezzen a kutyával. Viszont, én a fentiek miatt nagyon örülnék, ha befejeznéd a kutyád lehordását mindennek is. Probléma volt, nem kezelted, ez egyedül a te hibád. Én is azt javaslom, hogy keress neki új gazdit, ha ennyire nem tudod kezelni a helyzetet.

2022. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért a fenének nem lehet elfogadni, hogy előbb-utóbb a gyereke testi épsége lesz az első és nem azt fogja lesni a 2 éves gyerek mellett, mikor kapja meg a kutya. Nekem sokféle állatom volt már, az esélyt mindig megadtam, de hogy a gyerek egész életébe ne simogathassa meg a család állatát, hát...Mennie kell, ez van, az állat érdekében is.
2022. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha te lennél Ukrajnában, szerintem simán sorsára hagynád a kutyád. Te biztos nem vinnéd magaddal, nem úgy, mint mások.
2022. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!