Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magányos embernek inkább...

Magányos embernek inkább benti kutyát vagy benti macskát ajánlotok ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 09:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

9: a kutyákkal kapcsolatban igazad van, vannak olyanok, amiknél erősebb az a tipikus "kutyaszag". Német juhásznál tapasztaltam pl. ezt, imádom őket, de tény, hogy sokkal büdösebb egy német juci, mint a mostani bull keverékem.

Olyat én viszont még nem láttam, hogy egy egészséges, ivartalanított macska büdös legyen, pedig volt már néhány életem során. Ezek az állatok pont, hogy nem igénytelenek, állandóan pucolkodnak - ha mégsem, akkor valami bajuk van. Most két cicám van, konkrétan mindkettőnek plüssállat illata van.

2022. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
11. Sajnos saját tapasztalat, hogy - bárhogyan lett etetve - a macska hanyagul, ímmel-ámmal takarította a fenekét és irtó büdös volt emiatt, képzeld mindezt hatványozottan, mikor a válladra ugrik dorombolva, forgolódva, farok felcsapva..... 😕
2022. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha elutazol, a kutyával tudsz együtt nyaralni, a macska nem mozdítható, a pórázt nem tűri, vagy ki is bújik belőle, idegen helyen elszalad, eltűnik. Kutyával kimozdulhatsz, macskával nem.
2022. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, mennyi idősnek?


Például egy idős embernek, aki már nehezebben mozog, jobb a macska, mert nem kell sétáltatni. Egy kisállat nem 2-3 év, 15 év is lehet.

2022. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
12: oké, ez 1 db macska. De a legtöbb nagyon nem ilyen, inkább mániákusan tisztítják magukat folyton. Az enyémek feneke max egész pici korukban volt kakis, amikor még bénák voltak ebben kicsit, akkor megtöröltem nekik, aztán belejöttek szépen.
2022. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
31%
Inkább cica. Lustább, kisebb lakásban is el van.
2022. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%
#16 csak ezzel pont nem adja meg azt ami egy magányos embernek kell.
2022. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyiket sem legalábbis a kérdés alapján egyelőre nem ajánlanék állatot.


Abból, hogy valaki magányos nem állapítható meg semmi az sem, hogy milyen állat passzolna mellé ha egyáltalán.

Ha már leírod, hogy a magányos személynek milyen az életmódja mit tudna biztosítani az állatnak akkor már lehet ajánlani.

2022. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!