Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok! Hogy...

Nagyon magányos vagyok! Hogy lehet könnyen kibírni? Évek óta szenvedek az egyedül léttől.Feleslegws embernek érzem magam.Semmi nincsen ami örömet okozna!32f

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem dolgozol? Nincs család? Semmi elfoglaltság?
2022. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Átérzem.
2022. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 es

De dolgozok, de a hétvége szabad.

Nincsen senkim

2022. febr. 27. 16:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted miért nincs senkid? Én egy lúzer vagyok és mégis van egy csomó ismerősöm. Sosincs olyan, hogy csak úgy ellennék. Alig van időm dolgokra.
2022. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hinnétek, mennyien vagyunk egyedul. És nem mindig a mi hibánkból...Sok kedves embertárs, családtag, lelépő ex és barát segít abban, hogy nincs sok embernek senkije.
2022. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád? Mesélj!
2022. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6


miért kell megbélyegezni?


én is magányos vagyok, pl. mert beteg vagyok, és a legkevesebb energia az ismerkedésre jut.

csomó élethelyzet miatt magányosodhat el vki.

2022. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beteg vagy? Vagy csak pl?
2022. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

én amikor ebben a szituban voltam kerestem hétvégi melót az alap mellé.

ha ilyen a szitu akkor mi a fenének üljek otthon bedepizve?

aztán ahogy lenni szokott, idővel oldódott bennem az a törés ami miatt kialakult ez a helyzet és elkezdtek nyitni felém az emberek, nők.

aztán 1 év magány után végre dugtam egy rendeset, ami mindent megváltoztatott.

szóval melózd félholtra magad, hogy ne legyen erőd gondolkodni.

vagy dugj...érezd egy másik ember testi közelségét, melegét, szeretetét és szívd ki ezt az élményt, mint egy vámpír.

2022. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Foglalkozz értelmes dolgokkal, ne azzal, hogy mi hiányzik. Rengeteg dologgal le tudja magát kötni az ember, én pl egyszerűen imádok egyedül lenni. Nagyon szeretem azt a szabadságot, hogy azt csinálom mindig, amihez kedvem van, senkihez nem kell alkalmazkodnom. Én már akárkiért nem is mondanék le erről, mert boldog vagyok és szeretem az életemet. :)
2022. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!