Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Papillóma? Találkozott már...

Papillóma? Találkozott már valaki vele? Milyen gyógymódokat ismertek rá?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy google a barátom, de jobb lenne megtörtént esetekből okulni. Nálunk a doki annyit mondott, hogy csak az immunrendszerét kell erősíteni a kutyámnak és rendbejön. Nekem ez valahogy kevésnek tűnik, de hiába mondtam neki. Meg nem is vagyok állatorvos, de hibázni sem szeretnék.
2010. szept. 13. 11:08
 1/9 anonim válasza:
Nekem egyszer a péniszemen volt ilyen, a doki leégette, persze helyi érzéstelenítés után. Kis szerencsével nem nő vissza. Állítólag le is lehet fagyasztani vagy condyline oldattal ecsetelni.
2010. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt a verziót már hallottam. Az a gond, hogy ez a kutyám szájában a felső ajka belső felén van és az állatokat egész másképp kezelik, mint az embereket.

Azért köszönöm, hogy írtál!

2010. szept. 13. 13:17
 3/9 anonim válasza:
Szerintem a kutyád eetében a lefagyasztás simán szóba jöhet.
2010. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A doki szerint teljesen felesleges. Valószínű megkérdezek másikat is.
2010. szept. 13. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak a szájában volt, nagyon sok! Betadinnal kellett kenegetni neki és kb 1 héten belül elmúlt az összes!
2010. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom, a te kutyádnak is a szájában van. Azt mondta az orvosunk, hogy valamit megehetett az utcán és aból lett neki. Naponta 3-4x jól locsold meg betadinnal, rendbe fog jönni!
2010. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van is otthon. Már ma elkezdem. Bár a betadint bekerülhet a szájába? Nem lesz belőle gond?
2010. szept. 14. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, az csak jód. Az én kutyám imádja az ízét, ha sebe van és bekenem vele, nagyon nehezen tudom visszatartani, hogy ne nyalogassa le rögtön :)
2010. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!
2010. szept. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!