Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hét múlva lesz egy Yorkshire...

2 hét múlva lesz egy Yorkshire kutyim. Picike, 8 hetes lesz. Miket szerezzek be addigra?Gondolok fekvőhely, stb.

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Elsővel nem értek egyet, amíg nincs meg az első 3 oltás (parvo + 2 kombinált), és az után még legalább egy hétig nem ajánlatos sétálni vinni a kutyát, mert benyalhat valami halálos betegséget. Nagy felelőtlenség, csak a szerencsén múlik, hogy nem lesz baja. Én 14 hetesen vittem először utcára a yorkimat, semmiről nem maradt le, barátságos és szocializált lett, kutyaoviba, suliba is járatom.


Felszerelések: tálak, fekhely, szobakennel, pelus (jól jön a szobakennelbe, de a lakásban ne erre szoktasd rá, próbáld meg az első naptól kezdve kintre szoktatni, az enyém így 2-3 hónapon belül szobatiszta lett), póráz, hám, kis kabát a hidegebb időre, fésű, sampon, játékok, kakizacsi, autóba ülés/box/biztonsági öv.

2022. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9, 11.
2022. márc. 13. 13:00
 13/14 anonim ***** válasza:

#11 Persze, óvatosnak kell lenni. Ezért ajánlottam tartókendőt, földre-magad mellé meg csak tiszta lepedőre rakni. A látottakon, hallottakon kívül nulla kontakt a környezettel. Utána a biztonság kedvéért tappancsfertőtlenítés.


Persze az csinálja csak, aki felfogja a kockázatokat és képes ezt biztonságosan végrehajtani.

2022. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 mire gondolsz?
2022. márc. 14. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!