Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenés, hányás, étvágytalans...

Morfologus kérdése:

Hasmenés, hányás, étvágytalanság. Valami tipp?

Figyelt kérdés
5hós kutya, ma reggel hasmenése volt és hányott. Hasménese híg milkacsoki színű, hányása darabos, mintha nem emésztette volna meg. Enni nem evett és kedvetlen volt. Valami gyomorrontásra gondoltam, délutánra úgy tűnt elmúlt, evett is valamit és visszajött az "életkedve" is. Estére megint fosott és hányt, ha nem múlik holnapra doki lesz. Főtt rizst adtam neki estefelé, de nemigen ette.
2010. szept. 13. 23:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy az oltásai megvannak.
2010. szept. 13. 23:18
 2/8 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz, gyorsan. mi kutyánknak ugyan ezek a tünetei voltak, kiderült méhgyulladása volt. de a tiednek csaknem, hisz fiatalka, meg nem is tudom h fiu-e vagy lány. érdemes megnézetni, nehogy valami baj legyen.
2010. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fiú.

Holnap felhívjuk a dokit.

2010. szept. 14. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd el dokihoz. Ez nem egyszerű gyomor rontás!


A méh gyulladásra kitérve:

Kortól független. Fiatal és idős szuka is megbetegedhet. Az embereknél is ugyanígy van.

2010. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. utolsó, tudom, de én úgy olvastam, hogy inkább idős korban jelentkezik legtöbb esetben..
2010. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy hónapja ugyan ez volt nálunk is 9 hónapos a kutyám és gyomorrontás volt 2 injekció és pár szem tabletta meg diéta rendbe hozta pár nap alatt vidd el dokihoz!
2010. szept. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sok dolog lehet. Biztosat csak a doki tud mondani. Az internetes diagnosztika nem igazán működik, mivel sem orvosok nem vagyunk, sem a kutyát nem látjuk.
2010. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

00:43-nak. :

Lehet, hogy idősebb korban gyakoribb, de fiatal állatoknál is van. Egyik ismimnek is a szukáját az első tüzelés után ki kellett pakolni( tenyészteni akarták, túl voltak már pár kiállításon is ).


Látatlanba még állatorvos se tud diagnosztizálni.

2010. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!