Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik, ha a kutya...

Mi történik, ha a kutya szemébe világítok egy viszonylag erős fényű lámpával?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

"Miért kéne ezt megtenni..?"


Például szemészeti szűrővizsgálat miatt.

2022. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

"Ez biztos hogy KAMU kérdés."


Miért lenne kamu? Állatgyűlölők, sőt állatgyűlölő mentális betegek is járnak ide szép számmal, akik simán kiírnak ide egy ehhez hasonló "ártatlan" kérdést, majd szépen megteszik azt az állattal. :)

2022. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

"Állatgyűlölők, sőt állatgyűlölő mentális betegek is járnak ide szép számmal, akik simán kiírnak ide egy ehhez hasonló "ártatlan" kérdést, majd szépen megteszik azt az állattal. :)"


Ezek szerint a szemészeti vizsgálatot végző állatorvosok állatgyűlölő mentális betegek, ma is okosabb lettem. :-D A fogorvosokról tudtam, hogy szadisták. :-D

2022. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Persze majd egy állatorvos itt fog kerdezoskodni.
2022. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem, az állatorvos csinálja, nem kérdezősködik, de miért ne érdekelhet ez valakit, aki nem állatorvos, csak kíváncsi? Csak mert valaki megkérdez egy ilyet, még nem lesz állatkínzó, és az állatorvos sem az, aki a szemészeti vizsgálatot elvégzi. Nem értem, mit kell nekiesni a kérdezőnek, egyébként vannak esetek, amikor érdemes is letesztelni, hogy jól reagál-e a kutya szeme, mert betegségeket jelezhet, ha nem úgy reagál, ahogy normális esetben kellene.
2022. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!