Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szomszéd kutyája átjön...

Ha a szomszéd kutyája átjön és megtámadja az állataimat, megvédhetem őket úgy is, hogy kárt teszek a kutyában?

Figyelt kérdés

Tyúkokat tartok, azokra gondoltam és nagyon szeretem őket, ők kis kedvencek, nem kajajelöltek.


Ha megtámadja őket a szomszéd kutya, akkor akár olyan áron is megvédehetem a "tulajdonomat", hogy elpatkol a kutya, mert hidegre teszem egy lapáttal (már bocs)? A gazdája feljelenthet ebben az esetben?



2022. márc. 25. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Állatkínzásnak minősül, ha szükségtelenül a kutya halálát okozod. Jogos önvédelem akkor lenne, ha mondjuk utcán támadna rád, és az életedet fenyegeti. Viszont a telkedre megy be, amit másképp is meg lehet előzni. Ebben az esetben jár a birság neked és a gazdájának is. Amúgy a te állataid is tulajdonnak számítanak.
2022. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
"Ilyet mond egy ember, aki annyira szereti a kedvenc tyúkjait, nem eszi meg őket, de azért egy másik állatot simán agyinverne egy lapáttal. :D Jézus, mik vannak itt." Itt bukott le, ez a szokásos kutyagyűlölő troll.
2022. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Nincsenek tyúkjai, fiktív kérdésekkel próbálja hergelni a kutyásokat.
2022. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
A kerítés részemről meg van csinálva - öhm, ha át tud menni, akkor NINCSEN megcsinálva a kerítés ;)
2022. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
#14 szerintem azt se tudja melyik az ő keritese
2022. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%
Csináld meg a kerítést inkább te elmebeteg, ne verj agyon egy ártatlan állatot. Ha nálad normálisan lenne, akkor nem tudna bejutni a kutya.
2022. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16 az megvan, hogy a gazda köteles telkén tartani a kutyáját??? ÉS az én részemen meg van csinálva a kerítés okoskám.
2022. márc. 28. 07:43
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz állatvédőknek, hogy fogják be, kóbor kutya. Ha ennyire szarik rá a gazdája, lehet, hogy chip sincs benne. Csak az a baj, hogy az ilyen kutyatulajdonosnak fogyóeszköz a kutya, majd hoz másikat, a te problémád nem fog megszűnni. Jobban jársz, ha jobban megerősíted a te oldaladon a kerítést, ne tudja átugrani, átásni magát alul.
2022. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van csinálva a kerítés miért félsz hogy atmegy?
2022. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
58%
Fújdd orrba ijesztő sprével
2022. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!