Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha regisztrációs lapot kaptam...

Ha regisztrációs lapot kaptam származási lap helyett, "törzskönyv" néven, akkor át lettem verve?

Figyelt kérdés
Családi kutyus, nem hordom semmiféle kiállátásra, vagy ilyesmi, de törzskönyves kutyában egyeztünk meg a tenyésztővel. Akkor most kaptam egy ugyan papíros, de nem is törzskönyves kutyát?
2022. márc. 28. 23:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%

26# "aki meg csak egymast birja szidni alpári mòdon, az meg kapja be a valagamat!"

Ezt így hogy?? :DDD A sok alpári között elveszel, tee!

Relax!

Ne privátban írj, hanem írd ki, a kérdező majd úgyis jön, válaszol, lehet még alszik. Kiokosítod és lehet megkíméled fölösleges cécótól, illetve megnyugodhat, hogy nem lett átverve. Vagy adott esetben elindul a pénze után. Aki pedig idetéved tisztában lesz ezzel a törzskönyves kérdéssel. Nyilvános ez a felület, akár évek múlva is rátalál valaki az infóra és magáévá teheti.

2022. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
4%
Egy francot, okositson titeket a nyehera. Eddig olyan fene nagy szakèrtelmetek volt, akkor eztàn is jo lesz az nektek. :)
2022. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
63%

27# Na, ne kéresd magad már! Belengeted itt a megoldást aztán lelépsz, hát nyehera a valagadba:D

(gondolom a nyehera a nyihaha "kilengője")

2022. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23%
Töröltetni fogom a vitátokat. Semmi köze a kérdéshez a kettőtök bájcsevegése. Tisztelnetek kellene a kérdezőt és nem széttrollkodni a kérdését.
2022. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%

Vedd fel a kapcsolatot a kutyád tenyésztő szervezetével, ha úgy véled, nem azt kaptad, amit megbeszéltetek.

Bár, mivel nem igazán akarod kihasználni a törzskönyv adta lehetőségeket, először a tenyésztővel beszélnék.

2022. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
66%
29# Nem bírod ki, igaz? Hogy ne marj bele valakibe a sérelmeidért? 27-es lehet tudja a választ, már csak a fajta kell neki, a kérdező majd remélhetőleg jön az infóval. Azt lehetne, hogy nem házmesterkedsz itt és nem szabod meg, hogy ki hogyan érezzen és ki hogyan viselkedjen? A bajaid nem legitimálják a reakcióidat, nehéz teher ide vagy oda, nem én vagyok a te embered!
2022. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Törpe tacskó a kutyus és már ivartalan, ha ez számít valamit.

2022. márc. 29. 10:02
 28/32 anonim ***** válasza:
79%

32-es kérdező.


Keresd meg a MEOE-t. Ők adnak érdemben infot neked, és segítenek.


De amúgy van valami adás-vételi szerződés? Vagy csak adtad a pénzt és kész?

2022. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Legközelebbi vételre mondom, ha veszel kutyát, első az, hogy csekkold a tenyésztőt hogy szerepel-e a MEOE hivatalos tenyésztők listáján, utána a cégjegyzékszámát a cégjegyzékszám keresőbe.
2022. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szóban egyeztetek meg, vagy papíron szerződésbe?
2022. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!