Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha regisztrációs lapot kaptam...

Ha regisztrációs lapot kaptam származási lap helyett, "törzskönyv" néven, akkor át lettem verve?

Figyelt kérdés
Családi kutyus, nem hordom semmiféle kiállátásra, vagy ilyesmi, de törzskönyves kutyában egyeztünk meg a tenyésztővel. Akkor most kaptam egy ugyan papíros, de nem is törzskönyves kutyát?
2022. márc. 28. 23:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
39%

21-es olvasd el a btk 373 § (1) bekezdését


A kérdezőt becsapták, csalás kategória nem csak a büntető jogban de az üzleti jogban is. Kára származott belőle, eddig csak trollnak gondoltalak, most már egész mást gondolok rólad. Nem azt, amit a jogász válaszoló írt, bár elgondolkodtató, hogy esetlegesen az eladó fél vagy, hanem azt, hogy te a bűncselekményeket pártolod. Súlyos.

2022. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Bizony, átvertek
2022. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!