Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egyik kutyám megérzi azt,...

Az egyik kutyám megérzi azt, hogy ha a másik meghalt?

Figyelt kérdés

Házban sosem voltak együtt mert szeparálva voltak. Viszont sétálni mindig együtt mentünk.

Az idősebbik kutyám meghalt. A másik ezt megérzi?

Amikor bent voltam abban a szobában ahol az idősebbik kutyám meghalt, nem mert bejönni és mintha félelmet is láttam volna az arcán.


2022. márc. 29. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Megérezte, szerintem ezért maradt kint a szobából!
2022. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Az öreg kutyusomat daganatos betegség miatt kellett elaltatni. A másik kutyusom napokig ott gubbasztott a helyén, alig akart enni
2022. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az idősebbik cicánkat el kellett altatni. A másik szó szerint meggyászolta. Amikor a férjem meghalt, ez a cicám azt is tudta. Nagyon szerette, ha csak tehette, mindig az ölébe ült, de mikor nem jött többet haza, nem várta, nem kereste, tudta, hogy meghalt.
2022. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem megérzi, hanem tudja. Nem hallja, nem érzi úgy a szagát. Nincs ebben semmi megérzés.
2022. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 qkker1 ***** válasza:
74%
Megérzi, nálunk "csak" a sétálótársa halt meg , és a szobában sírt.
2022. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az én fiatalabb kutyámat miért nem viselte meg?

Biztos, hogy szerette. Ha nem jött sétálni az idősebbik akkor ő is alig akart jönni. És mindig várta séta közben is, hogy mikor jön már. Mindig vissza fordult és nézte, hogy jön e.


Viszont tegnap nagyon játékos kedvében volt. (tegnap előtt halt meg az idős) Hozta a játékait stb..

2022. márc. 30. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!