Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Bp én lakom csepelen és mindennap kiviszem a kutyáimat görkorizni és amerre megyek lakik a lakótelepen egy 50 év körüli nő akinek van egy falatnyi kutyája póráz nélkül(!) és multkor azér lecseszett mert hogy megálltam a kutyámmal hogy neszaladjon el utánnunk a kutya és nekem meg egy schnauzerem van és tudniillik megijedt tőlle a kiskutya és lecseszett a nő hogy mér erre viszem a kutyámat stb. utánna találkoztam vele mégegyszer és most nemálltam meg nehogy megint lecsesszen továbbbmentünk és a kiskutya (póráz nélkül) rohant utánnunk a nő megint lecseszett és mondtam h a kutyán kéne lennie póráznak és ő erre meg felháborodott és negint mondta h nem erre kéne vinnem a kutyát stb. és szerintem az ő hibája mert a kutyán nem volt póráz!Szerintetek igazam van?
2010. szept. 14. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A tanulság: egy nő minél öregebb annál hülyébb.
2010. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen igazad van. DE azért ugye van nállad mindig kakiszacsii?
2010. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem a kérdezőt kell lecseszni! Amúgy, én már rég bokán rúgtam volna a vén p.nát! Póráz nélkül sétáltatja a kutyáját, aztán még neki álljon feljebb? Hát, hogy képzeli? Legközelebb a nevemben is kenj le neki egyet. Amúgy B. foki avgyok, szóval közel lakok csepelhez :D
2010. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szilvia33333 válasza:
100%

Neked van igazad teljes mértékbe. Nem mondhatja meg hogy te hol és mikor sétáltasd a kutyádat.

Mond meg neki hogy te szabályosan sétáltatod a kutyádat ,pórázzal és közterületen sétáltok vagyis ő nem mondhatja meg hogy vidd máshova.Vegyen pórázt a kutyájára és nem lesz semmi gond. Szépen beszélhetsz vele, pl odamehetsz hozzá egyszer a kutyusod nélkül és türelmesen elmondod neki azokat amiket fent leírtam.Ne kiabálj vele mert akkor ő is kiabálni fog jogosan.Legyél te az okosabb és az érettebb.

remélem segítettem és megfogadod a tanácsomat.

2010. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ok és igen van nállam mindig kakazacsi és össze is szedem:D
2010. szept. 14. 17:25
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Egy: ezt nem "az emberek" csinálják, csak konkrétan belebotlottál egy ilyen alakba. Vannak olyanok, akik szeretnek kötekedni, nem kell velük foglalkozni és kész.


Kettő: "utána" és "tőle" a helyes írásmód. Tudom, hogy nem ide tartozik, de bántják a szememet az ilyen durva hibák.

2010. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát én nem kiabáltam nagyon aranyosan és illedelmesen mondtam neki :)
2010. szept. 14. 17:26
 8/16 A kérdező kommentje:
jo bocsi csak gyorsan irtam :D
2010. szept. 14. 17:27
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb jelents be a rendőrségre, hogy megkergetett sokadjára is egy öreg nő póráz nélküli kutyája. Nem teljesen fedi a valóságot de legalább hatásos!
2010. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
XD neem ugyse foglalkoznának vele sztem
2010. szept. 14. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!