Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy megváltozz...

Mit csináljak, hogy megváltozzanak a dolgok és azon emberek gondolata rólam akikkel nem állok közeli kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenki utál,gyűlöl és senki se ért meg engem (érzéseimet,gondolataimat,akarataimat,cselekedeteimet és semmit se). Elvagyok keseredve mert nagyon rosszul érzem magam így.
2011. aug. 20. 20:29
 1/8 anonim válasza:
Te vagy az Franciska?
2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2011. aug. 20. 21:12
 3/8 anonim válasza:
Akkor bisztos te vagy.
2011. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vasorrú bába?
2011. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha érdemi választ nem tudsz írni ne írj mást.
2011. aug. 20. 22:29
 6/8 anonim válasza:
Szerintem te nem érted meg magad.tipikus emberi reakció ha szar az életed azt gondolod téged "senki sem ért meg".Nem gondoltál még arra,hogy valamit rosszul csinálsz?Nem mert könnyebb az önsajnálat mint beismerni,hogy nem a világ nem fogad el hanem te nem fogadod el a világot(és magadat sem).
2011. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak nyald mindenkinek a seggét, közben meg szólj be az ellenségeiknek, és tádámm! már szeretnek is:))
2011. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvass tőle könyveket és mindenre kapsz választ, minden megváltozik körülötted:

"A megbocsátás nyitja meg a szívet az önszeretet felé. Sokan éveken át hurcoljuk magunkban a haragot. Úgy érezzük, igazol minket az, amit ŐK tettek velünk. Én ezt inkább úgy nevezném, hogy megrekedtünk az önelégült neheztelést börtönében - igazunk lehet, de SOHA NEM LESZÜNK BOLDOGOK.

...A keserűség olyan, mintha minden nap bevennél egy kiskanál mérget."

- Luise L. Hay -


És nem feledd:

"A küldetésed nem az, hogy megváltoztasd a világot. A küldetésed az, hogy te változz."

- Andrew Matthews -


Nekem sokat segített ez a két ember (és a többi pár ezer oldalnyi könyv, amit az elmúlt 3 évben olvastam), remélem Neked is fognak adni valami ötletet, reményt, önbizalmat!

2012. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!