Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Simparica...

Mi a véleményetek a Simparica tablettáról? Vagy inkább Bravectót vegyek kutyámnak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Simparica Triot adok az egyik kutyámnak, a másiknak Nexgard Spectra. Semmi negatívumot nem tudok írni róluk, védenek mindenféle élősködő ellen, ami tök jó.
2022. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Simparica Triot használunk.
2022. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én sok sok éve bravectot adok a kutyámnak. Nem volt benne soha kullancs. Pedig sokat járunk a természetben. Viszont úgy tudom más élősködő ellen nem véd. Szúnyogok ellen külön szert veszek neki.
2022. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is Bravectot adtam a kutyámnak, nem volt vele gond.

Viszont sokan dícsérik a Simparicát.

Nem tudom melyik lehet a jobb.

2022. ápr. 1. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a simparica-t adom, mert 40 kg felett csak ez nyújt védelmet. Előtte a bravecto-val és most ezzel is meg vagyok elégedve, legalábbis nincs gondunk, pedig minden nap kijár utcára, erdőbe a kertben tartott kutyám.
2022. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Simparica Trio/ Nexgard Spectra minden élősködő ellen véd. De ami fontos hogy csak negatív szívféreg teszt után adhatóak.
2022. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindket kutyam Simparicat kap, semmi mellekhatasat nem tapasztalom, szivesen megeszik a ragotablettat, akar egy jutalomfalatot. Sosem volt kullancs, vagy bolha bennuk, pedig erdo szelen lakunk, es setalni is szoktunk bozotosabb reszeken. Arban jo, es ugye ez ved szivfereg ellen... mast nem is probaltunk, ezt ajanlotta az allatorvos, ugyhogy osszehasonlitasi alapom nincs.
2022. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!