Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A royal canin táp tényleg...

A royal canin táp tényleg olyan jó mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tele van kukoricával.

2010. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
nem tudom mi van benne, de az én kutyám nagyon szereti.
2010. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó. A kutyám szereti, szép a szőre, egészséges.

Ez pedig a legújabb "divat", hogy kutyának nem szabad adni gabonát, kukoricát. Én több kutyámat is főtt hússal etettem (kukoricapehellyel, kenyérrel, zöldségekkel összekeverve) és sosem volt semmi bajuk.

1 év múlva megint mást fognak mondani erről.

2010. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Árához képest sok benne a gabona.Egy tonna gabona 36 ezer ft körül van.Megveszik,ez a táp alapja,mutatóba tesznek hozzá egy kis húst és aranyárban mérik.
2010. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma vettem neki . Nagyon imádja . De nagyon drága. Eddig selekt gold-ot kapott.Németjuhász 2 éves.
2010. szept. 14. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha arra irányul a kérdésed, hogy megéri-e az árát, arra egyértelműen nem a válasz.

Én is minőségi táppal etetem a kutyámat, de olyanért nem fogok pénzt kidobni, aminek több mint a fele kukorica.

2010. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azzal van baj,hogy aranyárban fizettetik meg a színezett gabonát azzal a mesével,hogy az kell a kutyának.

A RC árfekvésében vannak jobb tápok is.

2010. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kutyám és a cicáim is azt esznek (nyilván a kutya kutyatápot, a macskák meg a cicatápot) és imádják! Pont tegnap beszélgettünk erről tesómmal (az ő németjuhásza is royal canint kap), hogy mennyire oda vannak érte az állatok, és érdekes, hogy amikor cserélni akartam, és leraktam eléjük pl. az Eukanubát, bele sem nyaltak :)
2010. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem
2010. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Egy tonna gabona 36 ezer ft körül van"


Annyiért nekem is szerezhetnél.

2010. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!