Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindennap úsztatom a kutyám....

Mindennap úsztatom a kutyám. Azt mondják ez nem tesz jót a bőrének. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Tényleg mindennap úszik, van, hogy akár 20 perceket is, és szinte fél éven keresztül,ahogy melegebb az idő. Bár télen is vetné magát a jeges vízbe, de akkor nem engedem, teljesen vízbolond.
2011. aug. 21. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A természetes víz nem hiszem, hogy ártana. Jó testmozgás és játék neki.
2011. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem samponos a víz akkor akármennyit uszhat, hol usztatod én még nem találtam jo helyet,
2011. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk van egy falusi kastély park, a valamikor itt élő grófok területi volt, most idejárnak kis sokan futni, sétálni, kutyázni. Átfolyik rajta a Dunának egy ilyen nagyon vékony kis mellékpatakja, de vannak részei ahol tisztességesen mély és szép tiszta, és lehet kutyát úsztatni :).
2011. aug. 21. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
merre van ?:D
2011. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja! Az én kutyám is úszik minden nap még télen is a jeges vízben és semmi baja. Mondjuk az enyém egy rövidszőrű magyar vizsla azok meg bírják a vizet. Milyen fajta a kutyád?
2011. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
retriever keverék :D vagyis arra hasonlít :)
2011. aug. 21. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A retriver, vizsla, uszkár, spániel nyugottan úszhat jeges vízben is nem lesz semmi baja!
2011. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!