Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta mennyi időt kell...

Naponta mennyi időt kell foglalkozni a kutyákkal?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fajtafüggő.
2022. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fajta és egyén függő. Családban 3 shi-tzu van, az egyik az tökéletesen elvan magában, a másik kettővel meg sokat kell játszani, hogy boldog legyen.
2022. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, amennyitől nyugodt és kiegensúlyozott lesz. Amennyitől nincsenek viselkedési gondjai, stressz, stb.
2022. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kutyám olyan, mint egy pióca, vele sokat. De volt már olyan, amelyik alig igényelt egy kis játékot, és tanulást, a napja legnagyobb részében heverészett, és bambán merengett.
2022. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem volt egy labradorom, ő folyton velünk akart lenni. Most már csak egy beagle kutyusom van, de ő például nagyon el van magában, nem annyira igényli a társaságot. Persze próbálkozunk vele, a sétákat nagyon élvezi, de amikor itthon vagyunk, akkor nehéz őt lefoglalni, mert legszívesebben elvonul. A játékok se annyira érdeklik, se jutalomfalat, se semmi. Néha jön napközben, akkor szeretgetjük, és mi is odamegyünk hozzá, de egy idő után elvonul, vagy pedig csak szimplán elhúzódik tőlünk. Illetve szerintem attól is függ, hogy benti vagy kinti kutyus. Szerintem ha kinti kutyus, akkor lehet többet kell vele foglalkozni, mert ugye ha benti, akkor igazából bármikor odamehet hozzátok, és csak egy átlagos nap során sokkal több interakció történik vele, mint egy olyan kutyával, aki egész nap csak kint van, és csak akkor lehet veletek, ha ti kimentek hozzá.
2022. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!