Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya sárgát hányt. Aggodjak?

Kutya sárgát hányt. Aggodjak?

Figyelt kérdés
Kocsiban utaztunk, és behányt. Volt már ilyen, de akkor csak egy picit és nem volt sárga. Most kétszer is, ilyen epe sárgát. Kajában nincs változás, száraz tápot kap, néha kicsi maradékkal.

2022. ápr. 5. 20:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak a barf-ra nincs keretem. Tudom hogy az lenne a legjobb.
2022. ápr. 6. 07:54
 12/17 anonim válasza:
100%

Milyen kutyád van kérdező? Nem biztos, hogy tudnál vele barfozni…

Divatos most ezt mondani, de nem minden kutyának jó az!

2022. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Ez a BARFos válaszoló mindenhová ezt írja. És az nem igaz hogy a BARFos kutyák nem hánynak, mert ha gyorsan esznek/nem rágnak rendesen akkor visszajön a kaja. Valóban a legjobb a nyers etetés, az én kutyám is ezen az étrenden él, de macerás és nem minden kutyánál jó. Én azon a véleményen vagyok hogy inkább egy prémium táp mint egy rosszul összeállított BARF.
2022. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Így van, aki elkezd barfozni, annak szent és sérthetetlen a barf, és mindenkire rá akarja erőltetni.

Nagyon nem mindegy milyen kutyának adod a barfot.

Szerintem egy jó minőségű tápban minden megvan ami egy kutyának kell. Én az érzékeny hasú fr bulldogomat, Acana bárányossal etetem. Nekünk ez vált be, és nagyon sok jót olvasok róla, hogy másoknál is ez lett a befutó. Nem olcsó de szerintem nem is megfizethetetlen, amennyit az én kutyám eszik nekünk teljesen jó.

Soha nem barfoznék vele, egy ilyen kutya pl képtelen rá.

Egy huskyval vagy rottweilerel viszont simán….

2022. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Én pl azért kezdtem el a barfozást mert a kutyám rendszeresen hasmenéssel/hányással küzdött a tápoktól/konzervektől, amióta barfos azóta minden jó. Közepes testű a kutyám (Labrador és Border Collie keverék).


Az etetésre én még azt mondom hogy minden kutyának más a jó, van akinek a táp/konzerv van amelyiknek meg a barf, ezt mindenki döntse el. (Egyébként én is rendszeresen ajánlom a barfot, a saját példám alapján,de nem erőszakosan)

2022. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ideges volt az utazás miatt, nem kell túlkomplikálni, nem annyira gáz a sárga hányás, emiatt ne válts kaját.


Persze, ha ez otthoni, nyugodt körülmények között is előfordul, lehet gondolkodni.

2022. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknál is létezik az "utazási betegség", főleg rázós utakon. Az enyémnek is felkavarja a gyomrát, a kötött pályás, vonat, villamos jó, ott nincs gond, de közúton, kocsi, busz, ilyesmik, amilyen f*sza állapotban vannak, ott előjön. Én utazás előtt nem adok neki enni, még úgy sem, ha csak városon belül közlekedünk. Nem baj, ha a következő étkezésnél kicsit éhesebb lesz, de amíg adtam, mindig visszajött. Esetleg vannak készítmények, amivel lehet enyhíteni, erről megkérdezheted az állatorvost, van vény nélküli is, de én ilyet csak hosszabb utazás esetén használok.
2022. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!