Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnál "kölcsön" egy kutyát,...

Adnál "kölcsön" egy kutyát, hogy teljesítsd egy gyerek vágyát?

Figyelt kérdés

Régóta álmom hogy legyen egy saját németjuhászom, de az én 8 éves kiskutyám mellé a szüleim nem engedik.

Nagyjából bármit megadnék azért, hogy egy pár órára lehessen egy nj-m, legalább kipróbálni milyen. Hosszú séta, simogatás, szőr kikefélése, játék...

Majdhogynem bármi szóba jöhetne.


Szóval, te, mint gazdi, teljesítenéd ezzel egy kislány kívánságát, vagy kinevetnéd?


Ha van értelme, születésnapomra megpróbálnám megszervezni



#németjuhász #Kölcsönkutya
2022. ápr. 8. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Kinevetném
Teljesíteném hogy lássam a boldogságot az arcán
34 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Menhelyen való önkénteskedés nem opció? Ha középiskolás vagy, akár az 50 óra közösségi munkát is elvégezheted ott.


Egyébként random embernek valószínűleg kevesen adnánk kölcsön, azt hamarabb tudom elképzelni, hogy lemész a kutyafuttatóba, ott megpróbálsz haverkodni a gazdikkal, és amikor már vagytok olyan viszonyban, akkor játszol te is a kutyával.

2022. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A városban nincs menhely😢
2022. ápr. 8. 19:45
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem nevetném ki, de nem is kockáztatnám a kutyámat egy gyerek vágya miatt. Hatalmas felelősség egyrészt. Másrészt a kutya egy élőlény, érzésekkel. Nem mindegy neki hogy kinél van, nem is értené hogy miért viszi el tőlem valaki, teljesen összezavarodna és nem akarna menni.

Abban viszont benne lennék hogy találkozzunk amikor akarja, együtt sétáltassunk, cserélhetünk is pórázt amíg egymás mellett maradnánk. Én vinném a kiskutyát, a gyerek meg az enyémet. Bizonyos helyeken, ami biztonságos.

2022. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy egyedül elvinném, hanem akár felügyelettel, csak a gazda tippeket adna, jöhetne mellettünk, ilyesmi
2022. ápr. 8. 19:56
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Én nagyon szívesen teljesítenék egy ilyen kívánságot, viszont csak felügyelettel.

(Nincs németjuhászom)

2022. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

Nem. A gyerekemet sem adnám kölcsön, hogy valaki kipróbálja rajta, hogy milyen a babázás. A kutya nem értené, hogy egy vadidegen mit akar tőle, nem is fogadna szót.

Az enyémet mondjuk sétáltatni sem tudnád, mert nem menne veled, de ettől függetlenül sem.

2022. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem német juhászom van. Nem adnám oda senkinek, de nem is menne el senkivel. A német juhász különösen ragaszkodik a gazdájához. 2 méterre nem tudnád elvinni. Nem tudom, hány éves vagy, de ez egy roppant erős, 43 kg-os kutya, ha megugrana, vagy megindulna, nem hiszem, hogy meg tudnád tartani. Másrészt idegenekre nem is hallgat.
2022. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A kutyám nem gyerekek játékszere.
2022. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Akar egy hetvegen kutyaiskolaba elmennék segiten8,ott talan van lehetoseg ilyenre.
2022. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan csatlakozhatnál a sétánkhoz. Engem nem zavarna.
2022. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!