Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretem a kutyákat de az...

Szeretem a kutyákat de az utcán találtam egy nagyon sebes kutyát, anyu meg nem engedi meg hogy megtartsuk tudtok segiteni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy állatmenhellyel vegyétek fel a kapcsolatot!
2010. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de már nagyon öreg kutyus és nemsokára meghal:(
2010. szept. 15. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
ha ugyois oreg,kerd meg...hatha itt eleg hozzaszolas osszegyulik az ugy erdekeben :) az en kutyam is csupa seb meg ciginyom volt amikor hazavittem..nekem se engedtek 2napig hogy megtartsam (10eve megvan :-)
2010. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj azért hatni Anyukádra! Öreg is, beteg is szegény kutyus, legalább szeretetben lehessen! Jobb híján egy színvonalas menhely jó lenne (NOÉ)
2010. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már van3 kutyánk:)de ha valakinek kellene amugy a fajtája golden!csak bátran szoljon!
2010. szept. 15. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Retriever fajtamentőknek szólsz azonnal kimennek érte és állatorvos veszi kezelésbe.

keresd meg a honlapjukat és csak egy telefonba kerül.

Még ma! Éjjel is kimennek akár.

2010. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld meggyőzni anyukádat hogy annak a kutyának nagyon nyomorú sorsa lehetett eddig , és mivel öreg, a hátralévő életét had töltse nálatok. ( akár sírj is:D ) én biztos megtennék mindent , hogy nálam maradhasson. én örökbe fogadnám csaj sajnos panelben élek 2 kistestű kutyával és az egyikük néha méregzsák :D nem tudom hogy fogadna egy nagyobb testűt. ha anyukád nem enged, akkor fajtamentő csoport vagy menhely..hívd fel őket ! majd írd meg h milett a kutyussal
2010. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
el vittük egy fajtametö csoporthoz és már lett egy szeretö gazdia:)és az állatorvos azt mondta hogy még kb,2 évet él van bár sebe d már jol van.és az uj neve mázli.hát azt a pár évet is jol tölti:)
2010. szept. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!