Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tud kutyajátékot készíteni?

Ki tud kutyajátékot készíteni?

Figyelt kérdés

Ha igen írd le hogyan

Köszönöm


2010. szept. 15. 18:14
 1/7 anonim válasza:
nem tudom hogy kell
2010. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ebbe csak hámok voltak nem játék készítés!

De azért köszi

2010. szept. 15. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb görgetsz ott vannak a játékok....
2010. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morfologus ***** válasza:
73%

Fogsz egy kötelet (nem madzagot) csinálsz egy csomót a végére, felakasztod valahova hogy lógjon, de azért érje el a kutya, vagy csak kikötöd, eljátszik vele. Enyém igen bírja. (amstaff)

Primitív de jó :)

2010. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tegyél egy zokniba egy labdát. az enyém imádja (szintén amstaff, keverék) Addig piszkálja, rázogatja, amíg ki nem szedi a zokniból a labdát. valamint javaslom a kongot, ami egy üreges gumilabda, meg lehet tölteni mindenféle finomsággal, ki kell azt is piszkálnia onnan, ennek házi készítésű megfelelője, ha vágsz egy lyukat egy teniszlabdán, és sajtkrémet nyomsz bele. imádják.
2010. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ugy csináltam hogy 3 bicikli belső meg egy simson kilső fel kötöm a fára azt heló:D:Dés 40 perceket szokott lógni(amstaff)
2010. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!