Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kistestű (...

Mennyibe kerül egy kistestű ( 5kg alatt) kutyának a szalagszakadás műtétje?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

mert ha drága nem műteted meg?...miért nem kérdezted meg az orvostól?

vagy még nem is voltál vele orvossal?

neten írd be...egy csomó állatorvosnál ki van írva...láttam 60ezerért is meg 110ezerért is kezdőár..+ altatás + gyógyszerek..(gondolom)..

2022. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem is értem miből gondolod vagy feltételezed,hogy ha drága nem műtétném meg!!!! Nekem ők az elsők! De voltam vele orvosnál és ő is 110000+ mondott! Csak arra lettem volna kíváncsi ,hogy mindenhol ennyi e az ár...
2022. ápr. 16. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Általánosságban: ha találsz lényegesen olcsóbban azt az orvost kezeld fenntartással. A jó szakember megkéri a saját maga árát is, ha a jó szerszám drágább akkor a jó szakember is. A továbbképzések, tapasztalatszerző tanulmányutak igen sokba kerülnek, de pont ez különbözteti meg a kóklert a jó szakembertől: van aki könyvet az egyetemi puskázáskor látott utoljára, na az az állatorvos olyan is. A kutyádnak egy élete van, ha rosszul sül el az olcsóság akkor a szíved összetörik, s abból is csak egy van. Nagymultú, jól felszerelt rendelőkben kérdezz körbe, pár telefon nem kerül sokba, kutyás csoportok tagjainak sok jó véleménye egy-egy orvosról legyen az elsődleges szempont.
2022. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

attól leszek jó állat-gazdi, hogy szórom a pénzt a galambra?

Ja, nem galamb.... az nem értékes... xD

Ki költene ennyi pénzt egy egyszerű verébre?

2022. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor legkozelebb ird le azt is, hogy mar voltal orvosnal és tudsz az o arairol csak kivancsi vagy mashol mennyi.
2022. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!