Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai staffordshire...

Az amerikai staffordshire terrier (tényleg ilyen) nagyot tud ugrani?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm mondta, hogy simán átugorja a másfél méteres kerítésüket ha mondja neki hogy ugorjon. Tudna még magasabbra is ugorni ha akarna? Nem gondoltam volna, hogy ekkorát át tud ugrani.
2010. szept. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem hinném hogy ez igaz... Ha a saját szememmel látom, akkor az életem legnagyobb csodája! Az még egy Ír Farkas kutyának is nagy!!!

Így is: A világrekord: 172,7 cm!!! Ő hogy tudna akkorát???

2010. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám igaz ő német vizsla meg tudja ugorni a 250-et is, és borzasztóan retteg a vihartól, és igazi erődöt kéne építeni hogy olyankor ne szökjön ki.Szóval lehet hogy igazat mondott.

Erre a megoldás:kérd meg hogy mutassa meg.

2010. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már hogyne tudná átugrani. Simán. Persze, ezt nem úgy kell érteni, mint egy ember magasugró, hogy neki fut, és átugorja, de egy nagyobb kutya, simán át tud menni egy ekkora kerítésen, felugrik valameddig, aztán a lábával felkapaszkodik ,és már át is vetette magát.


Például az egyik Kutyadoki epizódban szerepelt egy boxer amelyik lendületből át ugrott a magas kapun.


De nem kell ehhez ilyen műsort nézni, láttam én már kutyát ami a közel két méteres drótkerítésen átugrott, jobban mondva félig ugrott, -félig mászott, de a lényeg, hogy megerőltetés nélkül át jutott rajta.

2010. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges. Amikor tüzelt a kutyánk, hozzánk is így járt át egy utcabeli kutya, a 1,5m+ kerítésen.

Aztán a kerítés kapott egy kis szögesdrótot a tetejére, és a látogatásai abba maradtak :D

2010. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg se kottyan neki...főleg, ha közben tényleg meg tud valamin kapaszkodni a lábával. Nézz utána az amstaff falmászásnak. Sima falnak mennek neki, ugranak, lábbal rásegítenek és 3-4 méteres magasságokba is elérnek.
2010. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bakur válasza:
Nekem is stafóm van és tényleg elég jó "rugóval" rendelkezik a többi fajtához képest. Kölyök korában ugrattam is a kaputetejére(170cm), de amikor már majdnem ki tudott ugrani-mászni felhagytam ezzel a gyakorlattal. Így is volt hogy megszökött, mert szétkapta a drótkerítést:P.
2010. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Simán átugra még a 3 m-t is. Itt egy átlagos staffi aki 275 cm-t ugrott [link] , és ha ekkora fal volna akkor még fel is kapaszkodna valahogy, majd felhúzná magát. Láttam olyant is amelyik "mászott" a falon :D Amúgy ilyenkor egész viccesek :)
2010. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!