Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon bolognese kiskutyust...

Bichon bolognese kiskutyust szeretnék venni karácsonyra a kislányomnak. Tud e valaki ebben az időszakban születendő, eladó kutyusokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 12:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi Szellő lány! Végignézem az összeset!
2010. szept. 16. 13:17
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem menhellyel meg lehet beszélni, ha költözés miatt most nem tudnád átvenni csak később, vannak menhelyes kutyák úgy is, hogy ideiglenes gazdinál vannak, és akkor ha "lefoglalod", akkor őt már megmentetted, addig gondoskodnak róla, és elhozod, amikor tudod.
2010. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet megbeszélni, a barátnőmnek kellet volna egy hét még mielőtt elhozta a kiskutyáját, de nem tudják tartani, akkor sem ha fizeted a tartását. Úgyhogy átszervezte az életét, és elhozta amint tudta, nehogy elvigyék előle.


Egyébként a karácsony környéki kutyavásárlás már csak azért is necces, mert nyilván olyankor a legnagyobb a kereslet, olyankor árasztják el úgy igazán a szaporítók a piacot. A rendes tenyésztők meg nyilván nem az alapján választják ki álmaik párosítását, hogy mikor tüzel a szuka.


Tehát nagyon kicsi az esély karácsonykor normális helyről kutyát találni. Szóval mindenképp a menhely, mindig vannak kölykök is, karácsonykor is lesznek.

2010. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálnék beszélni, egy költözés nagy macera, az nem olyan, hogy hirtelen át lehet szervezni.
2010. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

én a Mestergomi kennelből fogok venni,de nem tudom,hogy van-e,illetve lesz-e nekik mostanában kutyusuk...

www.mestergomi.com

2010. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha mégis a vásárlás mellett döntesz és nem az örökbefogadás mellett, akkor a legfontosabb a megfelelő helyről való vásárlás! Az "olcsó kutya" nem éri meg az árát, bármilyen kedvező.. Tehát 20-30-40-50-60ezer Ft-ért nem fogsz tudni kutyus venni csak szaporítótól, ami viszont óriási felelőtlenség. Az ilyen kutyusok többsége, ideggyenge és beteges. Inkább gyűjtögessétek a pénzt és vegyetek rendes tenyésztőtől, törzskönyvezett kiskutyát.
2010. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
sztem nagyon szép ajándék lessz a csajszinak egy kiskutyus:) én tavasszal kapok 2 németjuhász O.o (L)(L)(L):D
2010. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

OFF: :) Én 8 évesen kaptam az új családtagot, aki még mindig velem éli az életét, és remélem még 10 évig velem lesz


On: Ha megmondod merre laktok, tudnék ajánlani ott lévő tenyésztőket, vagy menhelyeket amik közel vannak.

2010. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szegeden lakunk, és tenyészet, menhely is érdekelne! Köszi:)
2010. szept. 16. 14:41
 20/23 anonim ***** válasza:

Szegeden a Tappancs van legközelebb, mint menhely.

[link]


De ha komolyan gondolod a tenyésztőtől vásárlást, akkor viszont tökmindegy, hogy az országban hol van, a kiskutya hazahozatala elenyésző pluszköltség a 100.000 forint körüli vételárhoz képest!

2010. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!