Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon bolognese kiskutyust...

Bichon bolognese kiskutyust szeretnék venni karácsonyra a kislányomnak. Tud e valaki ebben az időszakban születendő, eladó kutyusokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 12:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha karácsonyra szeretnél kutyát akkor annak 2-3 héten belül meg kell születnie ... ha karácsonykor születik akkor február végén tudod elhozni.
2010. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 dolgot szeretnék mondani.

1, ha kislányod már nagyon régóta szeretne bichont (és ez az "álma", hogy egy ilyen fajtájú kutyája legyen), akkor nem biztos, hogy örülne egy keverék kiskutyának! De ezt neked kell tudnod, te lányod, csak te tudhatod, hogy hogy reagálna, de azért gondolj erre is. De egyébként én is jó ötletnek tartom egy szegény kiskutya befogadását!

2, Nem értek egyet azzal, hogy azért mert jó tenyésztőtől vesz valaki kutyát, mindegy, hogy milyen messze van, mert hogy "belefér". Akkor is sokkal jobb, ha közelbe van a tenyésztő és, ha valami van nem kell telefonon beszélni, hanem fél óra alatt ott vagy és személyesen tudtok beszélni. De ez is csak saját vélemény. Én is egyet értek abba, hogy szaporítótól semmiképpen ne vegyél kutyát!

Írtad, hogy szegedi vagy, itt egy kennel Makón:

[link]

Ha a lányod már sokat tudott várni, akkor még tud fél évet vagy 1 évet várni egy egészséges, gyönyörű kutyusra! :)

Sok szerencsét! Majd írd meg, hogy döntöttél!

2010. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2010. szept. 16. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!