Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás egy egyetemista...

Jó választás egy egyetemista lánynak a Boston Terrier?

Figyelt kérdés
Garzonlakásba.
2010. szept. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem garzonlakásba kiváló választás ez a kutya!Mérsékelt a mozgásigénye,könnyű tisztán tartani és igazi kis házikedvenced lehet,jó kutyázást!!=)
2010. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit több infó kéne. Mennyi időd lenne foglalkozni vele. Van-e kutyás tapasztalatod. Szobatársad van-e hogy viszonyulna a kutyához vagy besegítene a lehordásában. Kicsikét az életkörülményedről kéne több infó. Ugyan is mivel terrier fontos a kölyökkori szocializáció szóval vinni kell kutyák közé minden nap. Meg azért mozgás igénye is van. Mivel szintén terrierről beszélünk makacs kutya hamar a fejedre tud nőni. Főleg ha nem következetesen neveled mert még nem volt kutyád. Remélem érted mire akarok kilyukadni.
2010. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen. végre valaki aki nem a divatot majmolja hanem egyéniséget választ.
2010. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyedül laknék, szóval a kutyussal csak én foglalkoznék. Tudom, mit jelent, hogy terrier, itthon két amstaffom van. Garzonlakásban ők nem lennének el jól, azért gondoltam bostonra. :)
2010. szept. 17. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmi akadálya nincs :) Csak jó helyről válaszd! Alkalmazkodik a kutyus az össze visszasághoz majd ne aggódj :) Jó kutyázást kívánok!
2010. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tartalmas válaszod! :)

Természetesen tenyésztőtől, jó helyről vesszük majd a kicsit, ismerkedtem már boszi tulajdonosokkal.

2010. szept. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!