Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is nekem ez a...

Szerintetek is nekem ez a legjobb választás?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van (4,12).

Nagy udvar lenne.

Gyerekek sokat játszanának vele.

Házőrzőnek jó?

Jól tanítható?

Másik KIS kutya mellett meglenne?

Kint lenne.

Nem lenne megkötve.

Kint nem fázna?

És melyik kennelből vegem?És ott mennyibe kerül?


Ez a Német Boxer!


Vagy, ha nem írjatok mást


2011. aug. 31. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás.


Kennelt nem tudok, de javasolnám a fajtamentést, van náluk kutya bőven:

[link]

és legalább megmentesz egy életet.

2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Boxer fázik télen.

Én ajánlanák egy másik fajtát:

PULI

magyar fajta,mi tenyésztők vagyunk és pont most van nálunk alom,ha érdekli megtudok adni egy telefonszámot,nem drága a kutya 50.000 Ft törzskönyvvel együtt,a legolcsóbb fajta törzskönyvvel...

egy boxer törzskönyvvel van 80.000 Ft és még fázik is.

2011. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Boxer tényleg nem a legjobb választás, mert télen fázik. Emelet a boxer nem hiába kapta a boxer nevet, mivel mikor játszik feláll a hátsó lábaira és úgy csinál mintha boxolna. Emiatt mikor játszik fellökheti a 4 éves gyereket.
2011. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább gyerekbarát fajtát ajánlanék, azért a boxer mégiscsak őrző-védő, és nem mindegyik példány szereti a gyerekeket.

Neked inkább egy labrador, golden, cocker spániel-ez jó házőrző is-lenne a megfelelő szerintem.

2011. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Németjuhász. kölyökkorban kicsit harapós mert sokat rágcsál de 2 éves korára szinte biztos h megkomolyodik és a legaranyosabb családtagotok lesz :P
2011. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes választás! :)

Én elárulom, két boxer mellett nőttem fel, sajnos 12 éves koromban -mikor ők 14 évesek voltak- elpusztultak. Két ivartalanított szuka kutyusunk volt, testvérek voltak. Már úgy születtem, hogy ők is ott voltak, és imádtam őket pici korom óta. Délelőttönként kint voltam az udvaron ha jó volt az idő, és szunyókáltam a babakocsiban. Na, ez a két tündér meg végig ott ült mellettem, vigyáztak rám. Mikor az egyik kedvet kapott megnyalogatni egy kicsit, a másik rögtön helyre pofozta, és utána folytatódott a megőrzés :) Hihetetlenül okos, gyerekszerető kutyák, de ha vészhelyzet van, akkor bármit megtennének, csak hogy megvédjék a családot. Örökké bohóckodó, aranyos kutyák, de emellet munkakutyák is, ezért testileg és szellemileg is le kell őket fárasztani. Némelyik boxer dominánsabb, ezért nem árt egy kutyaiskola, és ha lehet, akkor szuka kutyát vegyetek, mert inkább a kanok hajlamosak vezér szerepbe képzelni magukat. És aki azt írta, hogy veszélyesek a gyerekekre az egy nagy marha. Tessék itt áll feketén fehéren az igazság: [link]

És igen, télen hajlamos fázni, de ez egyszerűn kiküszöbölhető egy szigetelt kutyaházzal, néhány meleg pléddel és/vagy vízhatlan, bélelt kutyaruhával éjszakára. Remélem segítettem, és szerintem nincs is más fajta, ami ennél jobban megfelelne nektek.

Sok szerencsét a kutyushoz! :)

2011. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és azt elfelejtettem, hogy jó házörző, de ha viszitek örző-védő képzésre, akkor még jobb lesz.

Ha jól van szocializálva (kutyaiskola!!!) akkor semmi probléma, bármilyen másik kutya mellett megvan. És nagyoon okos, könnyen tanítható fajta.

Előző voltam :)

2011. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm szhépen :D
2011. szept. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!