Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kutyával szokott nyaralni,...

Aki kutyával szokott nyaralni, és a kutyája nagytestű 20-30kg,annak hogy van a napirendje? Gondolok arra h pl mikor esztek, alszotok,hol a kutya?

Figyelt kérdés

Esetleg ötlet, hogy vehetem rá szüleimet hogy a kutyát is vigyük nyaralni ?



Nagyon köszönöm


2022. máj. 6. 22:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerül?

Este alvás közben nem fog az ágyra ugrani ha ott lenne neki a fekhelye?

2022. máj. 7. 14:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10.000 Ft körül, lehet ennél picivel több és kevesebb is, rendelőtől függ.


Nem tudom, hogy felmenne-e az ágyra. Otthon felmehet?

Ha nem szeretnéd leküdöd, felmegy olyan szempontból, nem gond, hogy kutyabarát a szállás szóval ezzel nem foglalkoznak.

2022. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mégis hova tennéd, ha nem veletek aludna. Hotel elé nem kötheted ki :D
2022. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

5-os vagyok. Kutyanak kell utlevel. Chip. Utlevelet allatorvos allitvki.

Mi meg az utazas elott egy hettel elvittuk es beirattuk a dokival,h minden rendben. A veszettsegoltasnak folyamatosnak kell lennie vagy 1 honap mulva utazhatsz vele. Nezz ennek is utana.


A nyaralohely orszaganak magyarorszagi kepviseleten ellenorizd,mit ker az o orszaguk,h belephessen a kutya.

Angliaba elvileg problemas pl.


A kutyam mindig mellettem alszik ,ha fazik az agyban ,ha melege van,akkor a megfelelo hofoku reszen a lakasunknak a foldon. A vonaton is ugyanez.


Mi a kutyammal csak a selyemagynemut szeretjuk,igy nyaralashoz vittem magammal.


En az o agynemujjket es takarojukat a szekrenybe hagytam. Nem akartam szorosen visszaadni azokat. Bar,ha kutyat megenged a hely,akkor belefer a szoros agynemu is.


Nyaron legyen legkondi az apartmanban,ahol nyaraltok. A kutya miatt fontos.

2022. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb, ha megírod, hova mennétek.

Mi csak kutyával nyaralunk (nem tudom kire hagyni őket), de úgy is alakítjuk a programot.

Ami fontos:

- legyen rutinos a hosszabb autózásban, és legyen ehhez ketrece. Nálunk elég rögzítened, hogy ne zavarhassa a sofőrt, de több országban előírás a szállítóbox!

- legyen állatútlevele, de mint írták, vannak országok ahova ez nem elég, érdeklődj utána külképviseleten.

- legyen alap neveltetése. Ha sosem volt veled közös programja, nem tud viselkedni az autóban, szálláshelyen vagy idegen városban, akkor rém fárasztó nyaralásod lesz...

- alakítsd kutyabarátra a programot. Mi pl nem a vízparton fekszünk, hanem túrázunk. Tátra, Alpok, magyar hegyek... kutyák jönnek velünk gond nélkül. Szlovéniában mikor voltunk egy hetet, lenéztünk a tengerpartra egy kutyastrandra, de ezen kívül nem is volt más strandolós nyaralásom 🤷‍♀️

- minden esetben fel szoktam venni a szállásadóval a kapcsolatot (nem csak foglalok bookingon) és kihangsúlyozom, hogy 2 darab, 35 és 40 kilós kutyával vagyunk, így is mehetünk? Sokszor sajnos csak 10 kilóig kutyabarátok :/

- a szállítóbox a szálláson is praktikus, ha kutya nélkül kell mennünk valahova (boltba pl) akkor ott elvannak, de ha nincs hozzászokva és kapar/ugat akkor ugye ez sem pálya, szóval ismét fontos az alap neveltetése. Szabadon semmiképpen nem hagynám őket szálláshelyen.

2022. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!