Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vágjam le a körmét?

Hogyan vágjam le a körmét?

Figyelt kérdés
Az idősödő németjuhászomnak nagy a körme. A doki azt mondta,hogy altatásban le lehet vágni! Én nem akarom altatni,mert féltem.
2022. máj. 7. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene altatni egy köröm vágáshoz? Érdeklődj másik dokinál.
2022. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Vidd el kutya kozmetikába, és ott segítenek. Szép napot!
2022. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Karom vágáshoz nem kell altatás. Kutyakozmetikus is le tudja vágni, és nem veszélyezteti az altatással.
2022. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Karma
2022. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell altatásban. Az én kutyám utálja ha a lábához ér valaki,menekül, sír, morog karomvágás közben, mindent egyszerre :D


Én nem de az állatorvo simán letudja vágni. Én nem merem, mert mozgolodik és félek, hogy rossz helyen vágnám le.


Ehhez nem kell altatni, vidd el másik orvoshoz. Az én kutyám aki ilyen téren tényleg problémás neki is eg van kb. 2 perc alatt.

2022. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha a kutya jól nevelt, miért kellene altatni? Ha meg agresszív, nem jól nevelt stb, először ezen kellene változtatni.
2022. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Alvas kozben egy karmat reszeld le . Mukorom boltban twlqlhato koromreszelovel. Kozepesen durvat vedd.


Ha jol turi,akkor tobb kormot is megcsinalhatsz egyszerre.

2022. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Vegyél karomvágót és azzal vágd, nem egy nagy tétel, kb ezer ft. Ha világos a körme, lehet látni, hogy meddig vághatod, de a nj-nek fekete szokott lenni, ott meg következtethetsz a lenti feléből, hogy meddig tart az élő rész, meg ha csak kis részeket vágsz, akkor is látod. Ha véletlen belevágsz, fertőtlenítsd, nem a világvége, a dokik is néha belevágnak.

Azt meg innen nem tudhatjuk, hogy milyen a kutyád és a kapcsolatod vele, ha félsz, hogy megharap vagy szájkosárban is bántani fog téged, akkor tényleg nincs más lehetőség, mint a bódítás. Egy nagyon aggresszív ekkora kutyát egy kozmetikus sem fog vállalni.

2022. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!