Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell neki adni? Lesz egy...

Mit kell neki adni? Lesz egy 8 hates lablador kiskutyàm. Van nekem egy kissebb kutyahàzam Ami mamàmnàl volt a kutyàé. Mit adjak még neki pl. takaró...

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A labrador pont egy olyan fajta, akinek kifejezetten szüksége van az emberi társaságra. Ugye nem csak a kertben lesz tartva, mint azt a kutyaház említése következtetni engedi?


Kell neki játék, amit rágcsálhat, táp, jutifali az oktatáshoz, póráz, nyakörv, kutyaágy, pokróc, de elsősorban egy szerető otthon. Ez pedig csak akkor valósul meg, ha nem csak ki lesz vágva a kertbe 0/24, hogy nőjön, mint a dudva.

2022. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Raadasul kolyok, nem rakhatod csak ugy ki. Telen meg azert nem, mert fazik.


At kene gondolni alaposan ezt a dolgot es talan olyan kutyat kene valasztani, amelyik kifejezetten kinti fajta.

2022. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Na ez is ott fog ugatni 24 órában valaki örömére.
2022. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A tenyésztõnél is king volt de õk egyszer bevitték és king akart aludni a szabad ég alatt
2022. máj. 18. 19:26
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobb lenne, ha nem lenne kutyád. Ennyire nem tudni, mire van szüksége egy kutyának...

Ne takarót tegyél a házba, hanem szalmát. Télen is.

Kell játék, jutalomfalat, meg amiket korábban felsorolt már valaki.

Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy télen is kint akar lenni, sőt, ki se engedném a kertbe, simán ellophatják.

2022. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A házban elég egy szimpla pokróc szerintem, főleg nyáron. De amúgy labradort tényleg ne tartsatok csak kint. Nekem is volt labradorom, és még egy olyan kutyát, mint őt.... szó szerint semmilyen más állat, se kutya, se macska, se semmi nem érdekelte őt, de amikor minket meglátott.. Imádta az embereket, imádott velünk lenni. Van más kutyám jelenleg, de ő pont az ellentéte. Ha például kint van a kertben is meló, akkor ez a kutyám otthagy minket és bemegy aludni, de a labradorom mindig jött velünk mindenhova és odafeküdt, odaült mellénk. Annyira szerette az embereket, és habár minden kutyának meg van a saját személyisége, fajtától függetlenül, gondolom azért még is csak valamilyen szinten hasonlítanak, és na, a labrador nagyon vágyik az emberi társaságra. Az én labradoromat sem érdekelte semmi sem, csak mi. Szóval a kutyaházban elég egy pokróc neki, de tényleg remélem, hogy nem csak kinti kutya lesz. Szerintem a legtöbb kutyának a kinti-benti tartás az ideális.
2022. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.


De attól még, hogy valamikor egy kutya kint akar aludni.. az én kutyám is nyáron kint alszik, de télen még bent is remeg, be kell őt takarni... de nem csak az időjárás miatt, hanem alapból, egy labrador nagyon emberbarát kutyus, neki a családjával van a helye.

2022. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"A tenyésztõnél is king volt de õk egyszer bevitték és king akart aludni a szabad ég alatt"

Ez egyáltalán nem vall tenyésztőre... náluk a kölykök, amíg picik, inkább vannak bent, olyan nincs, hogy kint vannak és "egyszercsak beviszik". Ismerek jó pár tenyésztőt különböző fajtákból, mert egyszer dolgoznom kellett kutyatenyésztőkkel.

Egyébként tegyük fel, hogy bevitték de kint akart aludni... gondolom az anyja meg az alomtestvérei kint voltak. Ellenben nálad nem lesznek kint, csak ő egyedül, kb. mérget vehetsz rá, hogy nem akar majd kint aludni egyedül, ha választhat. Ott fog sírni a küszöbödön. Fokozatosan lehet kiszoktatni, de akkor sem lehet 24/7-ben egyedül kint a kertben.

2022. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg, nyolcaskának igaza van! Kérdező, van annak a kutyának törzskönyve?
2022. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked kutya.
2022. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!