Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha veszek egy kutyust tenyészt...

Ha veszek egy kutyust tenyésztőtől, akkor azt hány hetesen hozhatom el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 11:51
 1/7 Kriszti83 ***** válasza:
18%
Hat hetes kora előtt semmiképp, meg kell várni, amíg elválasztják az anyjától, vagyis már nem szopik.
2010. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
egy igazi tenyésztő 8-10- hetesen adja oda a kutyát!!!
2010. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
8-10 hete kora előtt semmi kép!Mondjuk egy igazi tenyésztő nem is adja oda hamarabb csak a második oltás után!
2010. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
* hetes
2010. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

kedves első válaszoló: az elválasztás nem attól függ h mikortól nem szopik a kölyök. Igaz 6 hetesen már eszik szilárd táplálékot, de 6 és 8-10 hetes kora között tanul még egy csomó mindent az anyjától, alomtestvéreitől, amik visszahozhatatlanok egy kutya életében. Amiket ott megtanul pikk-pakk, azt később sokkal nehezebben, fáradtságos munkával tanulja csak meg. Ez olyan mint egy kisgyerek seperc alatt megtanul egy idegennyelvet, te meg 20on éves fejjel küzdesz vele.


Tehát kedves kérdező: 8 hetes kora előtt semmiképpen ne hozd el.

2010. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Legkorábban 8 hetesen, de én is tenyészteni szeretnék majd Svájci fehér juhászt és én tuti h nem fogom odaani 12 hetes kora előtt :) Addig még babázok velük :) Meg kellenek a kötelező oltások abból is vagy 4. :)
2010. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
én 3 hónaposan hoztam el a mostani kutyámat (5-6 napja) aki egy német boxer.
2010. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!