Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyának kijött a varrat...

Ha a kutyának kijött a varrat akkor újra kell műteni? Azért megint kell fizetni?

Figyelt kérdés

A kutyust 3nappal ezelőtt műtötték,ma kijött a varrat és sebes neki,gallér volt rajta és figyeltük is ,nemtudom hogy jöhetett ki

Ilyenkor újra altatják és összevarják neki? Illetve van garancia rá? Mert szerintem nem a mi hibánk hogy kijött a varrat



2022. máj. 30. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Az orvost kéne fel hívni gyakorira írás helyett, de azonnal...
2022. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hat vidd el orvoshoz es megmondja, ha kinyilt a seb, az eleg fertozesveszelyes, szoval valoszinuleg igen. Valamennyit tuti elkernek, csak ugy magatol nem nyilik szet... lehet pont a galler szelevel tudta megpiszkalni.
2022. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze majd 11kor fel is veszi:)

Holnap 10tol rendel

2022. máj. 30. 22:59
 4/9 A kérdező kommentje:
A gallér szélével nem ér oda ,többször próbált oda érni de feladta vegül,és max éjjel nem tudtam rá figyelni de mellettem aludt ,szoval nem ertem hogy torténhetett
2022. máj. 30. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Holnap hívd fel az állatorvost. Ilyen esetben nem kell kapásból vinni a kutyát. Antibiotikumot gondolom kap, valószínűleg nem kell újra varratni. Nem lesz gond. Nekem a kutyám farkaskarom eltávolítás után 1 híján az összes varratot kiszedte az egyik lábából, 3 nap után. Nem kellett visszavinnem, szépen összeforrt.
2022. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ mennyire nyílt szét. Ha az egész, akkor újra fogják varrni szerintem. Ha csak egy részén, akkor nem, mert a "természet" megoldja.
2022. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Az orvost ejjel is hivhatod,ez surgos.
2022. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

"Ilyenkor újra altatják és összevarják neki?"


1es vagyok, ezek alapján azt gondolná az ember, hogy akkor annyira szétnyílt, hogy vérzik. Ügyelet van az állatoknak is, fertőzést is kaphat, ha nem kap időben ellátást. Nyugodtan le lehet ezt is pontozni...

2022. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyit mondott az allatorvos hogy kap antibiotikumot es jo lesz neki ,beforr
2022. máj. 31. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!