Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vehetek innen...

Szerintetek vehetek innen kiskutyát?

Figyelt kérdés
Szóval ugyebár sokaknak nem fontos a törzskönyv mivel nem akarják kiállításra vinni. Nekem sem fontos én se szeretnék kiállításra menni meg tovább tenyészteni a kutyával. Szóval volna egy alom (most 6hetesek a kiskutyák de csak két hét múlva elvihetők) amiknek ugyan nincs törzskönyvük, de a szüleiknek van szóval fajtatiszták. Csak azért nem tudják törzskönyvesztetni a kiskutyákat mert nincs kennel nevük. 40ezerért árulják a kutyákat. A szülei szűrt kutyák azt hiszem a kannal még kiállításra is járnak. Szóval vehetek tőlük kutyát vagy mindenképp törzskönyves kutyát keressek? Igazából nekem csak családi kedvencnek kéne, de nem szeretnék szaporítótól sem venni, de gondolom Ők nem azok vagy tévedek?
2010. szept. 18. 20:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tegnap megnéztem a törzskönyvüket meg az állatorvosi papírjaikat. De még nem mertem lefoglalni a kicsit. Megtegyem? (már csak 4 kiskutya szabad)
2010. szept. 19. 13:15
 12/12 dzsazsa válasza:

en is így vettem a kutyámat( labrador), nincs törzskönyve csak a szülőknek, de nagyon szép kutya, az úton is mindig megállítanak,hogy honnan melyik tenyészetből van.

Féltem én is az elején,hogy nehogy beteg legyen vagy valami, de hála az égnek semmi baja. kopp-kopp:) Nem bántam meg hogy mégis őt választottam.

2010. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!