Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a szaporítóknál...

Mi legyen a szaporítóknál levő kutyákkal?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenki azt mondja, hogy ne vegyél szaporítótól kutyát. Na de azokkal, akik ott vannak, koszban és mocsokban, kis ketrecekben, mi lesz? Sokkal rosszabb körülmények között élnek, mint némelyik menhelyen a kutyák. A menhelyes kutyákat mindenki sajnálja. A szaporítóknál levő kutyákat meg senki? Azt nem is kell megmenteni? Annyira szomorú, hogy ha egy szaporítótól származó kutya végül menhelyre kerül, akkor már csomóan sajnálják és felhívják rá a figyelmet, sőt hirdetik, de amíg a szaporítónál van, addig szerintetek senki még a közelébe se menjen. Ilyenkor hol van a lelkiismeretetek?...
2010. szept. 19. 09:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szívemből beszélsz! Most vagyok itt első nap, olvasgatok visszafelé. De te nagyon megfogalmaztad amit én gondolok és érzek!

+ szerintem el kellene valahogy kobozni a szaporítóktól a kutyákat.

2010. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!