Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára 4 hónapos lesz a...

Nemsokára 4 hónapos lesz a yorki kiskutyam ,kiskorában atkás,férges volt lehetséges hogy ezért nem szép dús a bundája? A tenyésztő azt állitja hogy fajtiszta.Sokan azt mondjak tacskó keverék!

Figyelt kérdés
[link]

#tacskó #keverék #fajtiszta #Yorki #rágalom vagy valóság
2022. jún. 13. 08:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Linken a facebook-on a kiskutyáról van kép!
2022. jún. 13. 08:27
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Ha szereted, akkor totál mindegy, hogy hercegi sarj, vagy korcs. Nagyon aranyos.
2022. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
csak az enyém így nagyon is szeretem csak azért nem mindegy, hogy eladok egy mixer kutyát egy törzskönyvezett yorki árán :/
2022. jún. 13. 08:33
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
És most ezen rágódsz?
2022. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Rágódok igen mert a kiskutya egészségügyi kiskönyve sem volt rendesen megcsinálva ezért feltundám jelenteni az állatorvost amiért nagyon megbüntetnék másrész meg az illetőt is aki eladta mert becsapott!
2022. jún. 13. 08:42
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyve van?
2022. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem csapott be. Fajtisztának adta el, az is. A fajTAtisztához persze semmi köze, nyilván keverék. Persze, hogy nem lesz olyan a bundája, alkata, mint egy igazi yorkinak.


De gondolom olcsón kellett gyorsan kiskutya, így az első szaporítóhoz mentél el. A felelős állattartást még pont annyira becsülöm és tisztelet, mint a yorki fajtát - semennyire. Gratulálok, hogy az agyon elletést és állatkínzást támogatod, hogy pénzeled azt, hogy még rengeteg kölyök legyen férges, atkas, beteg.

2022. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
figyelj csak épp ez az hogy én mentettem meg a szerencsétlen kutyát rendszeresen van allatorvoshoz videve es kutya kozmetikaba is hiaba korcs legyen az akkor is szereto csaladba van akik egy fikarcnyi penzt sem szan a sajat kutyajatol mert ugyam olyan ember szamba van veve es en inkabb a te helyedbe ezt le se irtam volna mert mi vasarlok sajnos nem tehetunk az ilyen undorito szaporitok ellen , teszem hozza mig kicsi yorkinak nezett ki es kepzeld el 1 eve keresem az igazit es o ellopta a szivemet es nem nem olcso szar kutya mert 120ezret kiadtam erte!!!!!!!!!
2022. jún. 13. 08:55
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem torzskonyvezett csak az anyukaja!

Anyat apat keprol lattuk.

Es nem ez az elso hogy ilyen kis rovid szoru yorkit lattam lehetseges az se tiszta volt lehet az enyem se tiszta de inkabb yorki mint eppen egy yorki tacsko szalkasszoru keverek!

Vagy ne adj isten szalkasszoru tacsko mert mar most minden kolyok kutyat el lehet adni yorkinak!

2022. jún. 13. 08:57
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Van törzskönyve?


Bár amúgy mindegy is, ez egyértelműen egy keverék, viszont ő így cuki, szeresd :)

Meg persze vond le a következtetést és a jövőben vagy várj, amíg bekerülsz egy tenyésztőnél a várólistáról vagy fogadj örökbe.

2022. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!