Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára 4 hónapos lesz a...

Nemsokára 4 hónapos lesz a yorki kiskutyam ,kiskorában atkás,férges volt lehetséges hogy ezért nem szép dús a bundája? A tenyésztő azt állitja hogy fajtiszta.Sokan azt mondjak tacskó keverék!

Figyelt kérdés
[link]

#tacskó #keverék #fajtiszta #Yorki #rágalom vagy valóság
2022. jún. 13. 08:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

""Mivel az en kicsimnek semmi rendellenessege nincsen."


Csak férges, atkás és gyér a szőre.


Ennél jobb állapotú kutyát kaptál volna fajtamentésnél ingyen.


És csak szólok, a férges kiskutyákkal az a baj, hogy a férgek gátolják a tápanyagok felszívódását pont a legérzékenyebb életkorban (amit a szaporítók elhanyagolt anyakutyái esetében már eleve kétséges, hogy megfelelő mennyiségben kapott) és ennek hosszútávú következményei lehetnek, pl. kálcium-hiányos csontozat, ízületi problémák vagy idegi rendellenességek.


És már előttem leírták. A szaporítók ellen egyetlen fegyver van: az, ha nem vásárolnak tőlük.

Elhiszem, hogy bosszant az, hogy átvertek, de ez ellen már nem tehetsz, azzal pedig nem érsz semmit, hogy rajtunk töltöd ki a mérgedet.

Nekem is yorkshire terrier/tacskó mixem van és én is imádom (igaz én nem fizettem érte, helyette az árát egy menhelynek utaltam).Gyönyörű kutya, mindenki odavan érte. A tiédnél sem vonja senki kétségbe, hogy aranyos, ezzel elégedj is meg, tanulj az esetből. Legközelebb légy körültekintőbb és ne többet ne támogass szaporítót.

2022. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

MEOSZ :D aszongya MEOSZ…


MEOESZ, te szerencsegombóc :D


Na, az van, hogy NEM lehet utólag törzskönyveztetni semmilyen kutyàt, főleg nem szaporítványt (mudi kivétel, mert nyitott tk-vű). Tudod te, mi az a törzskönyv? Származási lap, ahol a kutya felmenőit listázzák 4 generációra. Egy ismeretlen felmenőkkel rendekező keveréknek szerinted ki fog ilyet adni? Melyik fajtagondozó egyesület pecsételi le?! A Yorkcskó Egyesület? Vagy a Tacsrkie?! 😂😂😂😂


Nade, ha te olyan vagányul el tudtad küldeni az egyik korábbi válaszolót a 🌳szba, hogy nézze akkor meg a MEOSZ ( :D sírok) oldalàn, a keverék törzskönyvezést, akkor legyél már olyan fajin, es linkeljed be jo? Hadd tanuljunk valamit toled ;)

2022. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!