Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érzik a kutyusok,...

Szerintetek érzik a kutyusok, mikor vemhesek?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó kutyusom, és már ebben az évben másodjára vemhes....

Most fog negyedjére fialni, szerintetek érzi, hogy kiskutyái lesznek? Emlékszik vajon arra, hogy régen is így volt, és kiskutyák jöttek ki belőle? :)


2010. szept. 19. 16:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
MÁr vannak jelentkezők a kölykökre, van aki 2-t is elvisz majd, úgyhogy nem aggódom, és szeretnék én is megtartani egyet, hogy ne legyen olyan egyedül, ha én nem vagyok otthol.
2010. szept. 23. 08:51
 22/27 A kérdező kommentje:
00:57-es volt az EGYEDÜLI válaszoló, aki a kérdésemre válaszolt! Köszönöm!
2010. szept. 23. 08:52
 23/27 anonim ***** válasza:
53%

Hát gratula, a jelentkezők a te felesleges és tudatos almodból hoznak kutyát ahelyett hogy mondjuk altatás elöl mentsenek igazi bajba jutott kutyusokat.

Arról nem is beszélve hogy szinte biztos vagyok hogy majd ők is "véletlenül" hagyják majd szaporodni a kutyákat tehát így vagy úgy de a te felelőtlenséged miatt fognak szenvedni és elpusztulni kutyák.

2010. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy kis időd, nézd meg ennek a filmnek az elejét: [link]
2010. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

MIndegy, hagyjuk...

Egyébként meg kíváncsi lennék hogy ki az, aki feljár erre az oldalra csak azért hogy másokat le vagy felpontozzon

2010. szept. 23. 09:17
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

Azok akiknek faszuk kivan hogy az ilyen ostoba és felelőtlen emberek tönkre teszik ezt a már amúgy is nehéz helyzetű országot.

Korlátolt vagy, képtelen vagy messzebbre látni, neked csak az van a fejedben hogy babázol egyet aztán meg elpasszolod a kölyköket mindenféle felelősségtől mentesen.

Csak hogy ez nem így van. Ha kölyök amit te "csináltál" vagy annak egy későbbi utódja rossz helyre kerül, kidobják őt az utcára és mondjuk betéved a fő út közepére, és egy anyuka megijed és elrántja a kormányt, a kocsiban ülő 3 gyerek meghal, az a TE hibád lesz. És ne hidd hogy ez mese vagy túlzás, igen is előfordulhat.

2010. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy szereted te a kutyádat? Mert az ivartalanítás meghosszabbítja a kutya életét és elkerülhető vele egy csomó betegség (ami nem ritka egy ilyen gyakran fialó szukánál)
2010. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!