Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Trixie vagy Anione? Melyik a...

Trixie vagy Anione? Melyik a jobb? Melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
Elsősorban nyakörv, hám, póráz és játék témában érdekelne :)
2022. jún. 14. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tegnapi kérdésed, máshogy fogalmazva: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11786280-ani..


Válaszd azt amelyik számodra jobb, mind a 2 jó márka.

2022. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nekem nyakörvből noname van olcsó kínai boltból és tökéletesen megfelel a célra. Pórázból többfélét használok, a hosszú (nem flexi) 5 és 10 méteres pórázaim Trixie pórázok, a futópórázom noname Aliexpressről, van egy mintás fix pórázom a fonyódi piacról, amikor ott nyaraltunk, van egy fix bőr póráz, az Panzi. Ezeket használom most aktívan és van pár tartalék, azokat most nem tudom, milyen márkák, de lehet, hogy csak noname. Hámból van két Trixie H-hám (az egyik tartalék, ha a másik tönkremenne) és egy AniOne X-hám, egy noname túrahám az Aliexpressről, egy textil noname kínai boltból, ami a teljes mellkasát fedi, ezt nyáron be tudom vizezni és hűti.

Játékból a bot a kedvence, amit az utcán talál, ezen kívül szereti a textil frizbiket, olyat kínai boltban tudtam venni, van egy nyúlszőr huzis játéka, amit a Flash kutyapékség webáruházból rendeltem, ezt is szereti, a műanyag játékok nem érdeklik, a csipogósok szintén nem, plüssökből a gyerekeknek készült játékok tartósabbak, egy sem jött még szét, de volt olyan kutyáknak készült plüss, aminek hamar szétjött a varrása, ezeken kívül az én elnyűtt zoknijaimat szoktam befogni játéknak.

2022. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vegyesen van mindkét márka. Játékból van Anione, Trixie és Kong is. Utóbbi a legstrapabíróbb, de a többi is jó, szeretik (kistestű kutyáim vannak)


Hámból tacskómón az Anione vált be, mert annak hosszabb a háti része, mint a Trixie-nek, így nem mászik be a hónaljába mozgás közben. Másik 2 kutyámon viszont Trixie van, mert rájuk nem passzolt az Anione :D Trixie pórázból nekem csak az Xs méret vált be, a nagyobb méretek fogója már olyan párnázott és merev, nem kényelmes számomra, főleg mert több kutyát sétáltatok egyszerre. Az Xs méretűvel viszont teljesen elégedett vagyok, kis méretű és könnyű karabínere van. Némelyikre akkora karabínert tesznek, mintha lovaknak készülne...


Mindkét márka jó, szerintem egy kategória a kettő. Próbáljátok fel, hogy mennyire passzol a kutyára, neked mennyire kényelmes a fogása stb. Be lehet vinni az üzletbe őket.

2022. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!